Wątek dotyczący artykułu

Zwycięstwo Stali Gorzów nie przyszło łatwo. "Musieliśmy szybko robić triki"

Cash Broker Stal Gorzów wygrała u siebie z Ekantor.pl Falubazem 52:38 i jest w bardzo dobrej sytuacji przed rewanżem w Zielonej Górze. Krzysztof Kasprzak przyznaje jednak, że razem z kolegami robili takie rzeczy, jak nigdy.

przeczytaj cały artykuł

undisputed

Każdy z nich jest dobrym zawodnikiem. Ponoć w Zielonej jeździ 5 zawodników z GP. KK coś ty brał przed meczem???? hahahaha. Pośmiewisko jak nie wiem co. Wracaj do Leszna człowieku bo żeś już popis dał słodko słodki 50CENT. W Zielonej będą roszady i w Gorzowie też. Derby o brąz, fajnie bo nie ma gadania kto gorszy a kto lepszy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
undisputed

mówisz że opływać będzię w brązie??? hahaha no tak jak w tej piosence Rynkowskiego, Dziewczyny lubią brąz.... :) Wygra lepszy i tyle. W tych czasach rządzi pieniądz co za tym idzie że sport spada na psy. 20lat temu zuzel był lepszy i atmosfera na stadionie była inna, teraz to nawet słonecznika żreć nie można bo gołębie srają, zawodnicy się biją i dopingują. Swiat spada na psy. Ogólnie ludzie do tego doprowadzają ;)Myślę że kluby lubuskie zasłuzyly na to aby walczyć o brąz a nie o złoto ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mrfreeze

Atmosfera na zawodach w latach 90 czy na początku XXI wieku to niebo a ziemia. Ile to już od tamtego czasu zabroniono?! W pewnym stopniu jest tak, że miło wpominamy, bo byliśmy młodsi.....sentymenty, rozczulanie się nad przeszłością....Ale faktem jest, że sporo się zmieniło na gorsze. Taka kolej rzeczy. Niestety.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
undisputed

Wiesz, rywalizacja lubuska jest od zawsze więc to jest norma i to się nie zmieni. Tylko ludzie się zmieniają a oni zmienija wszystko. Szkoda tyko że debile nie rozumieją że czy to klub z Zielonej Góry czy Gorzowa to wiecznie wygrywać nie będzie. Raz się wygrywa raz się przegrywa. Owszem, ja kibicuję Stali ale nie popadam w paranoję bo wiem że czasy dobroci się kończą i przychodzi czas na klęskę i to samo czeka wszystkich. Ludzie się wyzywają nakręcają podniecają a to tylko sport. Taki portal powinien służyc do tego aby ludzie fajnie ze sobą pisali, wymieniali się swoimi informacjami a nie ubliżali sobie wzajemnie. Za takie złe zachowania powinny być usuwane konta to może wtedy byli by tu normalni ogarnięci ludzie a nie fanatycy wierzący w to że ich klub będzie Mistrzem Świata. Rozumiesz mnie??

| Odpowiedz
blokuj
mrfreeze

No pewnie, że rozumiem. Falubaz play offy pojechał katastrofalnie i włosów z głowy nie rwę, świat się nie zawalił. Na Doyla czy na Protasiewicza nie jadę, bo słabo pojechali. No to co? Zdarza się to tylko ludzie. Jest wielu prowokatorów co myślą, że jak napiszą Falubaz to dno, Doyle olał PO, Cieślak to pijak, Dudek ćpun to ja się wielce obrażę i zacznę się wyzywać a ja mam na to wyxxjebane. Wpadają tacy robią ferment kilkoma postami i ich nie ma. Mam z nich polewkę. Z kolei administratorzy forum to też jakieś patałachy często nie kontrolują sytuacji. Dzisiaj np ten głupek EstadioOlimpico napisał, że chce aby Pawlicki połamał sobie dwie nogi i kręgosłup no i co? Pewnie nic albo dostał bana na 24h a tak naprawdę za to tak jak piszesz powinien zostać wywalony na zbity pysk z forum na zawsze.

| Odpowiedz
blokuj
undisputed

bo ludzie się nie szanują bo uważają że nie muszą. Ja może chwilami tez napisze do kogoś ostro ale nie bez powodów. Mam swoje zdanie i lubie je wyrażać ale nigdy nikomu nie życzę braku zdrowia lub śmierci. Debili nie brakuje. Ludzie sami zasmiecają ten swiat, a potem się dziwią czemu jest tak a nie inaczej. Zobacz Dudek z Bartkiem bardzo się lubią a idioci piszą takie bzdury że az mózg odstaje. Amatorzy kilkudniowi.

| Odpowiedz
blokuj
ZXV

ten estadio olimpico jest głupi najezdza na Patryka tak samo jak ten nie utrzymuje rydzyka czy cos tam na Bartka ale ostanio go nie widac chyba bana dostał.Patryka niektórzy nie lubia ale do Bartka to jest wersja lajt pamietam jak wygrał Mallili to na forum taka nienawiśc ,że masakra.Bartek może nieraz jeżdzi ostro ale nie zasługuje na takie bluzgi zwłaszcza że w TWG kadrze robi robote i nie robi jakies maniany nieraz ma ostre akcje ale nikt nie jest święty

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.