Wątek dotyczący artykułu

Jerzy Synowiec: Pawlicki zasłużył na karę. Milik może zgłosić hejterów na policję (rozmowa)

Jerzy Synowiec, prawnik i były prezes Stal Gorzów, uważa, że Piotr Pawlicki może zostać ukarany za uderzenie w kask Vaclava Milika. Czeski żużlowiec może natomiast podać do sądu kibiców, którzy obrażają go na portalu społecznościowym.

przeczytaj cały artykuł

Komentator Widmo

Jak sędzia był 8 zawodnikiem Sparty to jak można liczyć na jego bezstronność? Czasem trzeba samemu szukać sprawiedliwości. Czym jest mały liść w porównaniu z pakowaniem kogoś na pełnym gazie prosto w bandę? Co bardziej grozi kalectwem?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Cysio

Ten kewlar w pierwszych 2 biegach półfinałowych(w trzecim dostał czerwoną) zrobił 1*,2* a więc 3+2/5=2,5. W czwartym półfinałowym biegu(wykluczenia w 3cim nie kwestionuję, tylko czerwoną kartkę) przez to musieliśmy jechać w osłabieniu(2 na 1). A w rewanżu 4x za niego musiała jechać RZ.
Oczywiście to nie jest zawodnik klasy Piotrka, ale niefajnie być po złej stronie zielonego stoliczka, co ? :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentator Widmo

Wiesz naprawdę Ci współczuję że macie takiego pecha. Najpierw na drodze do złota stanęło -8 potem być może czerwoną kartka Gomóły no racja nie zasłużoną. Na koniec kiepski tor w Gorzowie. Ale gdy masz jakieś dowody na zielony stoliczek czy tylko tak strzelasz bo jestem po tej przegranej stronie?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Cysio

Sam wspomniałeś że "brak Pitera za bardzo by pachniał zielonym stoliczkiem". A ja tylko przypomniałem, że dla co niektórych klubów ten zapach to niemal chleb powszedni.
Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Paladyn

Hoho aktorka pawlicka uważa się za primadonnę i myśli że wszyscy powinni jej ustępować. Sędzia nie powinien zwracać uwagi na "prestiż" zawodnika, powinien oceniać sytuację obiektywnie i Bryła w 100% ocenił tą sytuację obiektywnie. Gdyby wykluczył primadonnę która próbowała staranować Milika, również byłaby to dobra decyzja. Stop wariatom typu aktorka pawlicka i zmarzlik.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Komentator Widmo

Może mnie nie zrozumiałeś. Bardziej mi chodziło że strata Gomóły nie przekreślała szans Torunia w Lesznie. Brak Pitera we Wrocku praktycznie zakończył by ten finał.

| Odpowiedz
blokuj
Penhal

Jak sędzia fakt słaby był 8 zawodnikiem Sparty to po tym co jest w protokóle zawodów była by czerwona kartka bez słowa zmiłuj. To tak ode mnie.

| Odpowiedz
blokuj
Komentator Widmo

Jeśli sędzia w porę by zareagował poprawnie o nie było by tematu. A tak pozwala Milikowi robić co chce na torze z rywalami. Gdyby ktoś celowo pakował Cię w płot nie patrząc na Twoje zdrowie rozumiem że siedział byś cichutko jak ciotka ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Penhal

Ciotkę mogłeś sobie darować.Odpowiem krótko jak tylko mogę.W odwrotnej sytuacji [tylko nie mów że Piotr tak też nie potrafi pojechać]powiedziałbyś Panie Milik żużel to nie szachy.I jeszcze jedno gdzie upadł Tajski? Leżał za linią startu 4 okrążenia.I Pan sędzia powinien zaliczyć wynik biegu [4-2] i nie było tej całej sytuacji z Milikiem.Pewnie liczył że wygracie 5-1.
I jeszcze jedno tak przy okazji .Jak Jaśka po starcie[który przegrał] wzięto w kleszcze to był faul. A przypomnij sobie bieg trzeci z Zieloną Górą ? Dudek wygrał start i na wyjściu z łuku nie wzięli go w kleszcze Grześ z Piterem że musiał aż wyhamować? I porównaj sobie co o tym mówił Dudek a co Jasiek.Miłego dnia

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Penhal

Ale leżał za metą? Czy nie? To linię przekroczył?Czyli kolego bez okularów był leżał w miejscu gdzie zaczynamy 4 okrążenie.A cały karambol zaczął się na wyjściu z wirażu.Jednak upadek dużo później.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Komentator Widmo

Też bym wolał aby wynik zaliczyli tym bez względu na to co było potem. Po upadku Tajskiego myślałem że sedzia już odpuści zawodnikom. Ale upadek był jeszcze przed linią i może nie mógł sędzia zaliczyć? Sorry za te okulary.

| Odpowiedz
blokuj
Penhal

Nie ma sprawy .Forum jest po to by dyskutować.Właśnie oglądałem mecz,wywiady konferencję prasową na YT.Polecam. Mnie obojętnie kto mistrzem jestem z Bydgoszczy.Zwracałem szczególnie uwagę na upadek Tajskiego po kontakcie trochę jeszcze jechał upadł przed linią a zatrzymał się za. Podczas meczu na żywo nie widziałem że motor poleciał aż tak daleko. Jest też pokazane że Milik pierw pozdrawiał ręką ,na linii startu był ten kapelusz.Dalej pokazywana jest publiczność . No i kawałek co było w parkingu.Pozdrawiam

| Odpowiedz
blokuj
Komentator Widmo

He he gdyby powiedział sędzia drukarz była by już karą:-) Mnie zastanawia jak to się stało że po upadku Tajskiego jak leżał tuż za linią mety pozwolono zawodnikom wjechać swobodnie na metę. Przecież mogli jechać każdy swoim torem i wpaść na metę walcząc do końca a tam leżał Taj. Niby tam ktoś machał chorągiewka ale zawodnicy i tak z impetem wpadli na metę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Penhal

Cała reakcja z przerwaniem biegu to skandal.Przecież Jankowski wyskoczył na tor jak oni byli na ostatnim wirażu.Stanowczo za późno.

| Odpowiedz
blokuj
Penhal

I jednego chyba nie zauważyłeś .W tej powtórce Piotr przegrał start i kiedy dojechał do Milika trącił go lewą ręką w rękę w której Milik trzyma gaz. Pewnie nie wybił go z rytmu? Nie zastanowiłeś się że to mogło być powodem zmiany toru jazdy przez Milika? No ale są powtórki i takie szczegóły trzeba chcieć tez widzieć.Pewnie to zauważył sędzia i kazał w trzech powtórzyć.

| Odpowiedz
blokuj
Donio

Jasiu, Jasiu błagam. Owszem Piotr przegrał start natomiast Milika przy okazji lekko pociagnelo pojechał prosto nie opanował motocykla. Prosta sytuacja 0-1 owa. Tutaj nie ma filozofii. Bryła nie ma jaj.

| Odpowiedz
blokuj
Komentator Widmo

To co Piter miał czekać aż gwiazda Milik z łaski swojej w końcu zacznie składać swój motocykl a sam miał jechać w bandę? Postaw się w sytuacji zawodnika z drugiego pola gdzie ten pierwszy dyktuje warunki i wiezie Ciebie prosto w bandę i co robisz? Przymykają gaz? W takiej sytuacji to żużel nie ma sensu bo zawodnik w pół zewnętrznych jest na straconej pozycji. Spróbuj tylko postawić się w takiej sytuacji jeśli to nie trudne:-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Komentarz usunięty
Penhal

Odpuścić nie mógł gra szła o duża stawkę. W zwykłym meczu gdzie wiadomo wygrana już była pewnie by ten gaz przymknął.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.