Wątek dotyczący artykułu

Pawlicki uderzył Milika. Uniknął czerwonej kartki, ale grozi mu kara za czynne znieważenie. Zostanie zawieszony?

Po finałowym meczu w Lesznie, dyrektor Sparty, Krzysztof Gałandziuk, poprosił przewodniczącego jury o wpisanie do protokołu, że Piotr Pawlicki uderzył Vaclava Milika w kask po 15. biegu. To się stało chwilę po tym, jak Czech zjechał do parku maszyn.

przeczytaj cały artykuł


nemas

Pawlickiemu należy się dyskwalifikacja za skandaliczne zachowanie. Ale podejmując taką decyzję władze Ekstraligi powinny zastanowić się (przynajmniej zastanowić się) nad karą dla Milika jego jazda w 15 biegu była niebezpieczna i sędzia za takie zachowanie powinien pokazać mu również czerwoną kartkę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Paladyn

Gdyby była linia 30m tak jak kiedyś, to aktorka pawlicka z miejsca zostałaby wykluczona. Ludzie MYŚLCIE, Milik jechał swoim torem do czego miał pełne prawo. Miał lepszy tor i w pełni to wykorzystał do czego miał PEŁNE prawo, a aktorka pawlicka próbowała go staranować. Podobny manewr próbował robić piszczała na IMP. Ci pseudożużlowcy jak aktorka pawlicka, czy zmazlik czują się jak primadonny i uważają że wszyscy mają im ustępować miejsca. A tak nie jest. Trafną ocenę aktorki pawlickiej przedstawił Smoliński.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.