Wątek dotyczący artykułu

Get Well ma konkretną wizję drużyny. Frątczak przekonał już do niej działaczy

Get Well Toruń intensywnie rozgląda się za wzmocnieniami na sezon 2018. Drużyna ma zostać zbudowana w oparciu o podobne zasady jak to miało miejsce między innymi w Gorzowie.

przeczytaj cały artykuł

MoronHunter

Mam szacunek dla wszystkich zawodników, ale wybacz - kto ze składu UT ma robić punkty na MA?
Jamróg, Mroczka? A może Czaja? Oczywiście to tylko sport i różne rzeczy się mogą wydarzyć - kontuzje, dzień konia dla dwóch rajderów Unii itp.
Ale jednak moim zdaniem to są dobrzy zawodnicy na I ligę i na naszym torze nic nam z ich strony nie grozi. Będzie wysokie zwycięstwo Torunia na MA po czym może nikła porażka w Tarnowie. Poza tym póki co nie przesądzajmy jeszcze wyniku finału I ligi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MoronHunter

Myślałem, że pojmiesz ironię...
Jeśli nie to spieszę z tłumaczeniem:

Tak samo liczą się jakieś niegdysiejsze dwucyfrówki Mroczki, jak mistrzostwo Chrisa.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dropsss

Ale liczy sie obecna forma ? Druzyna ktora kroczy od zwyciestwa do zwyciestwa i jest hegemonem do druzyny ltora przegrala wszystko co bylo do przegrania i ma szanse pojechac w barazach przez guls wpadki dopingowej laguty ?

| Odpowiedz
blokuj
MoronHunter

Nie przypominam sobie, żebyśmy w tym sezonie przegrywali "wszystko co było do przegrania" z Rzeszowem, Bydgoszczą czy Loko. Bo to są te drużyny, które "hegemon" objeżdżał.
Ponadto jak pokazała pierwsza połówka finału, może się okazać, że hegemon ma gliniane nogi :)

| Odpowiedz
blokuj
dropsss

Ciesze sie twoim turbo optymizmem ja jednak troche spokojniej patrze na to po tym sezonie.
Odppwiedz mi kto by spadl gdyby nie przebadali griszy ?

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
MoronHunter

Tym, kim mieli być - drugą linią. To nie oni byli naszym problemem, tylko brak juniorów i kontuzja Hancocka. I nie wiem, co ta wypowiedź miałaby wnieść w kontekście tego, co napisałem wcześniej o prawdopodobieństwie dobrego wyniku Unii na MA.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.