Wątek dotyczący artykułu

Start powinien bez problemu utrzymać skład, ale na I ligę to może nie wystarczyć

Menadżer HAWY Startu Gniezno uważa, że klub nie powinien mieć problemów z przedłużeniem kontraktów z zawodnikami, którzy wywalczyli awans do Nice 1. Ligi Żużlowej. Pojawia się pytanie, czy oni podołają wyzwaniom, jakie czekają na zapleczu Ekstraligi.

przeczytaj cały artykuł

Kibic Żużla od dzieciaka

Dobrze byłoby gdyby wrócił Oskar,ale skoro Fajferzy doprowadzili do konfliktu z klubem,to pewnie będzie on trzymał strony swojej rodziny-więc jego powrót jest bardzo wątpliwy. Z juniorów niech zostanie Stalkowski. Krakowiaka bym nie chciał,ponieważ nie przypadł mi do gustu,po tym jak się prezentował w finałowym meczu. Oli oraz Eda są młodzi więc niech zostaną,bo z pewnością jeszcze się wyrobią. M.Jabłoński i A.Gała to raczej stąd nie odejdą-niech zostaną,Adrian też jeszcze ma czas na poprawę wyjazdów. M.Nowak jak najbardziej niech również zostanie,byle ktoś go nie podebrał !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kibic Żużla od dzieciaka

Ja nie stwierdziłem że on jest słaby. Jednak na ostatnich zawodach młodzieżowych w Gnieznie,prezentował się znacznie lepiej niż w finale. Przy świętowaniu awansu przez drużynę,zachowywał się tak jakby miał to totalnie w dupie-dlatego nie widzę go w Starcie.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
k 53 GKM

Takie moje subiektywne spostrzezenie,,,,Moze dobrze ze powstal GTM Gniezno.Tak jak GKM Grudziadz::::))).na razie awans w pierwszym sezonie po zmianie nazwy.:Pierwsze litery ,,,nazwa,,Miasta obydwu Klubow...Cos w tym jest.Zatrzymac Gale,Mirka J.,,,no i koniecznie Marcina Nowaka,,,,,,3 lata juniorki w GKM-ie w EE, nie poszly na marne.,,Mysle ze i Lublin awansuje...Obydwa Kluby na to zasluzyly,,:::))),,,A mecze miedzy Gnieznem i Grudziadzem to bylo,,,cos pieknego,,,haha...Grudziadz wygrywal w Gnieznie a Gniezno w Grudziadzu.I pelne Stadiony,,:::)))

| Odpowiedz
blokuj
k 53 GKM

To sie rozumie.Ale pamietaj o terazniejszosci:::))).Ja tez pamietam GTZ, Stal,Apatora,z Torunia, gdzie bralem szlify kibica zuzlowego w wieku 15 lat...Doceniajmy tez terazniejszosc,dzieki ktorej tez i Twoj klub po pierwszym sezonie z nowym Kierownictwem GTM-u awansowal do Nice.Trzeba wspierac a nie negowac ,,,nowych,,,/nazwe?/..jak to robi czesto jeden user od Was.:::))

| Odpowiedz
blokuj
k 53 GKM

Tak trzymaj w sercu,,ale ,pamietaj dzieki komu tak sie dzisiaj cieszycie...Ja tez trzymam,,,historie,,,w sercu,a wspomagam terazniejszosc jakim jest GKM grudziadz.Dla trwalosci Klubu zuzlowego wogole.::))

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.