Wątek dotyczący artykułu

Trybunał PZM w piątek zajmie się odwołaniem ROW-u Rybnik

W poniedziałek ROW Rybnik złożył odwołanie od komunikatu weryfikacyjnego Ekstraligi Żużlowej, która anulowała 3 punkty zdobyte przez śląski zespół w meczu z Włókniarzem. Trybunał PZM błyskawicznie ustalił, że zajmie się sprawą w piątek.

przeczytaj cały artykuł

Rafi_Piła

Nielegalne odjęcie punktów. Mam nadzieje, że sprawiedliwość jednak będzie po stronie Rybnika. Toruń był najsłabszym zespołem i należy im się spadek a nie Rybnikowi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hmm

NIELEGALNE ? yyyyyyyyy hyhy Czyli uważasz ,że można oszukiwać bo nawet jak wyjdzie na jaw , to nic nie zrobią , bo będzie to NIELEGALNE ? GRATULACJE! Pisałem w innym wątku ,są dwa typy osób , które popierają działania Rybnika
- osoby z kompleksem Torunia
- osoby z psychozą
Dla normalnych ludzi sprawa jest oczywista. Zawodnik zdobył punkty na dopingu, czyli w niesportowy sposób. Dlatego zawodnik musi być ukarany a jego zdobyte punkty anulowane. Zawodnik był częścią drużyny, zdobywał dla niej punkty, więc punkty zdobyte w niesportowy sposób są anulowane również drużynie. PROSTE I OCZYWISTE ! Jeśli klub nie zgadza się z tym , to zawiesić klub na rok i tyle! A jak działacze mają problem, to niech badają swoich zawodników raz na miesiąc ! PROSTE! WYPAD Z OSZUSTAMI Z LIGI!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
hmm

Znów tylko bełkot z twojej strony.. W innym wątku miałeś odpisać konkretnie na coś odpisać i cisza..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
hmm

sorry stary , to nie portal randkowy. Ciągle o Mirku, napisz do niego, może da ci w końcu wylizać swoje buty. Po raz drugi nie masz nic konstruktywnego do napisania, tylko bełkot. Najpierw nic nie odpisujesz, bo brak ci argumentów a teraz wklejasz filmik pijanego trenera i podpitego prezesa. ps . Oboje za swój występek zostali ukarani

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty
hmm

A ty komu kibicujesz? nie jestes z Rybnika a on ci wisi tak pisales.. Zapomniales juz? I po co twoj belkot?

| Odpowiedz
blokuj
Kreutz

Widzisz pisałem ci to już 100000 razy i do tej pory nie zrozumiałeś , więc nie oczekuj że napiszę po raz 100001 .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Kreutz

Rybnik został ukarany odjęciem 3 pkt a Laguta dwuletnim zawieszeniem . Spodziewałeś się dla Griszy kary śmierci a dla Rybnika 10 letnich zakazów występów w jakichkolwiek rozgrywkach ??

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
hmm

Yhyhy znow rozpisales sie tylko po co? Przeczytaj uwaznie to co napisalem nizej ,tam jest wszystko napisane CZARNO NA BIALYM. Jak masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem,to udaj sie do kogos kumatego,to ci wytlumaczy

| Odpowiedz
blokuj
hmm

Kogo bronilem Mirka? Haha A moze Cieslaka? Od poczatku moje stanowisko w tej sprawie bylo takie,ze cala "AFERA" byla rozdmuchana. Dwoch doroslych facetow pod wplywem alkoholu poklocilo sie i. TYLE. Pech dla nich ,ze ktos to nagral i zrobila sie "AFERA" Oboje sa dorosli i tego dnia reprezentowali swoje stanowiska i nie powinni tak sie zachowywac w miejscu publiczym i pod wplywem procetow. Oboje poniesli kare za swoje zachowanie

| Odpowiedz
blokuj
Partia

Nie kompromituj się bardziej, temu waszemu Mirusiowi słoma z butów wystawała. Jak ktoś to pisał to na niego plułes - to umiesz.

| Odpowiedz
blokuj
Kreutz

Milion długu , nachlani trener i prezes w dniu finału to " rozdmuchana afera " , gaszenie światła to norma, afera korupcyjna - nic się nie stało bo winni zostali ukarani . Ogólnie to jesteście czyści jak łza , wzór do naśladowania jednym słowem .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Kreutz

gdyby Matej Ferjan nie zgodził się na przyjęcie pieniędzy. Lech K. wyszedł z pomysłem, że jeśli kwestia łapówki nie dojdzie do skutku, to wówczas on złoży protest co do wagi motorów, którymi posługiwali się zawodnicy Stali Gorzów. Zastanawiano się, czy nie pobić Mateja Ferjana, gdy będzie on wracał z Berlina, by w ten sposób całkowicie wyeliminować go z zawodów. Rozważano również przekazanie łapówek innym żużlowcom Stali

to wizytówka twojego miasta , to + to :

+ zgaszone światło podczas decydującego meczu .
Więc stul pysk i wracaj do swojej potoli , tam gdzie czujesz się jak ryba w wodzie .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Partia

Słuchaj jak głównym (tak zarabia na chleb) zajęciem uwczesnego prezesa jest powtarzanie mantry: "Niemiec płakał jak sprzedawał", to co się dziwić...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Kreutz

Przecież oni tam żyją z robienia ludzi w ..uja . Taki mają u siebie klimat i nic tego nie zmieni a taka łajza stamtąd będzie nas umoralniać , normalnie ręce opadają .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Partia

Hahaha przygadał kocioł garnkówi. Awatar to jest moje zdjęcie, niczego się nie wstydzę w odróżnieniu od ciebie. Bo jak ty byś się ujawnił to myślę że znalazło by się paru do wyklejania pryszczatej facjaty. Nie rozmawiałem z tobą 2lata i nie wiem co mnie pokusiło ten stan zmieniać. Niepozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
hmm

ale ty pikuś groźny jesteś haha TAAAKI groźny i bez kagańca ? "pryszczata facjata" haha Jakiś kompleks masz ? Wiedziałem ,że nie zajarzysz z moim wpisem.. i mnie nie zaskoczyłeś. Dziwię się Mirkowi , że nie wyłapał wszystkich internetowych trolli bez swoich zdjęć ,imion i nazwisk ,którzy go obrażali w necie. ty jesteś tylko nickiem i awatarem i nawet jeśli ktoś ci pociśnie , to możesz sobie założyć nowe konto .. Teraz już wiesz do czego piłem ?

| Odpowiedz
blokuj
hmm

haha FRUSTRACIE ! GDYBY , I GDYBY! HAHA Bidulku ty sfrustrowany. Sprawa Ferjana.. ktoś chciał dać ,zawodnik nie przyjął. "AFERA" ROZDMUCHANA przez Komarnickiego, bo były wybory. Osoby, które brały w tym udział, zostały ukarane tak samo jak klub ujemnymi punktami i karą finansową ( BEZ WYROKU SĄDU) Awaria światła. Klub został ukarany karą finansową , mecz został powtórzony. Milionowy dług ? Klub został zawieszony. W Rybniku nie było długów ? Jeśli nie , to dlaczego zmieniali nazwy klubu ? PODSUMOWUJĄC w każdym z tych przypadków Ostrów poniósł karę. A teraz Laguta na dopingu...Próbki A I B dały wynik pozytywny zawodnik przyłapany jak i zarząd klubu robią szopkę. Odwołując się od kary i grożąc ,że klub będzie domagał się odszkodowania. Przez te działania ekstraliga jest sparaliżowana.. . W sumie nie wiem , po co ci to pisałem , bo i tak nie zrozumiesz.. ty masz stan umysłu. Jeszcze na koniec, nie odpowiedziałeś skąd jesteś i jakiemu klubowi kibicujesz, bo jak pisałeś kiedyś z Rybnika nie jesteś i Rybnik ci wisi

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Jaras 78

Toruń miał dużego pecha ale nie zmienia to faktu iż był najsłabszy, jednakże jeżeli chodzi o sprawiedliwość to o czym Ty w ogóle człowieku piszesz?, Uważasz że jak koleś jechał na dopingu czyli był oszustem a nie sportowcem to anulowanie tych punktów uważasz za niesprawiedliwe???

Niesprawiedliwie ale realnie powiem Ci bez żadnych uszczypliwości
Toruń to Motoarena, Ekstarliga jest zależna od pieniędzy z telewizji i potrzebuje (przykład ostatniego sezonu) Motoareny jak ryba wody bo kto będzie oglądał zeszłoroczne powtórki do Maja. Masz drużynę z Piły na budżecie jaki macie i po co Ci tam Toruń który budżet będzie miał mniejszy jednakże pozwalający na zawodników którzy w starciu z Polonią zapewnią około 60 punktów i w Pile i w Toruniu przeciwko Wam
I kto to będzie chciał oglądać ??? Zapewniam Cię że Nice liga też tego nie potrzebuje.
Radzę Ci zastanów się głębiej jeszcze raz zanim ponownie coś napiszesz targany emocjami

| Odpowiedz
blokuj
Myszor.

""""Uważasz że jak koleś jechał na dopingu czyli był oszustem a nie sportowcem to anulowanie tych punktów uważasz za niesprawiedliwe???"""" Trudny temat ale załóżmy że się z tobą zgodzę bo masz racje ........jednocześnie zadaje pytanie dlaczego tylko tych punktów ???? ........Moje zdanie jest takie iż wystarczyły na uwalenie ROWU ALE zabrakło odwagi i spróbuj się dowiedzieć co by się stało gdyby odjęli wszystkie jego punkty

| Odpowiedz
blokuj
Partia

A ja Ci zadam pytanie jak można kasować wynik indywidualny w sporcie drużynowym jakim ponoć jest żużel?
Ten sposób weryfikacji wyniku uwali każdy mecz jeżeli będzie chodziło o lidera.
Przecież hipotetycznie w miejsce Łaguty ktoś by jechał, choćby junior . Ile by zdobył pkt? Tego nie wiem (no ale są tu geniusze którzy wiedzą).
Wiec moim zdaniem ten sposób postawienia sprawy bije w drużynę a nie skazańca. Gdzie tu sport, gdzie logika?

| Odpowiedz
blokuj
Jaras 78

Kolego Myszor ( Przepraszam że piszę kolego bo się nie znamy i możesz sobie tego nie życzyć ale po twoich postach widzę że piszesz do rzeczy więc szacunek ), nie skupiam się kompletnie na tym dlaczego tylko 3 i czy komuś chodziło o uwalenie Rowu czy zachowanie Torunia dla ligi, podpieram się tylko jednym ale dla mnie najbardziej przemawiającym faktem mianowicie jeden z przykładów dla nas chyba dobrze znany rok bodajże 1992 mecz Torunia z Morawskim, Per jedzie na niedozwolonym tłumiku robi w czterech startach 10 punktów, fakt zostaje zgłoszony i sprawdzony w efekcie czego zamiast dwóch trójek i dwóch dwójek w programie ląduje 4 razy W a jego punkty są anulowane, a podobnych było jeszcze kilka przykładów z chociażby Patrykiem Dudkiem czy Saszką Łoktajewem
Jak dobrze wiesz Grigorij w meczu z Rowem (49:41) w którym wykryto u niego doping musi zostać zdyskwalifikowany i zamiast 3,2,3,3,0 trzeba mu wpisać pięć wykluczeń a że jest to niepodważalne że doping w tym dniu na pewno miał wpływ na jego organizm dlatego to anulowanie tych puntów jest wręcz koniecznością.
Nie potrafię powiedzieć jak zachowałaby się liga gdyby Row wygrał ten mecz np. 52:38 i anulowanie punktów Łaguty zabrałoby im tylko bonusa, w mojej opinii powinno to być tak jak do tej pory czyli dyskwalifikacja punktów w kolejnych meczach w których wystartował i sumie minus pięć dla Rybnika ale jak dobrze wiemy w tym sezonie zależy to też od kruczków prawnych.
Reasumując moralnie uważam że spadliśmy ale i to bym przeżył bo dzisiaj jestem już piknikiem ale na dobre i na złe i na nice też bym poszedł, natomiast nie skupiam się na tym że ekstralipa dokonała wyjścia najbardziej wygodnego dla nich bo ich co roku coś zaskakuje.
Kończąc półżartem powiem coś na temat Griszy
Dwa lata temu jak dostawaliśmy w trąbę, kibice byli wkurw..., pozostali zawodnicy wkurw..., zarząd wkurw...a Łaguta posyłał buziaki i serduszka w kierunku trybun to ja od razu powiedziałem że koleś coś bierze bo to nie jest normalne
Dobrze że go wtedy nie przebadali bo może już byśmy jeździli w pierwszej lidze

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.