Wątek dotyczący artykułu

Nowy trener reprezentacji? Młody, charyzmatyczny i przede wszystkim Polak

Zarząd Polskiego Związku Piłki Siatkowej podjął decyzję o zwolnieniu Ferdinando De Giorgiego i ma już obraz tego, jak powinien wyglądać nowy szkoleniowiec, który poprowadzi kadrę aż do IO 2020 w Tokio.

przeczytaj cały artykuł


jaet

Z Bednarukiem sprawa jest bardziej skomplikowana. Starsi zawodnicy patrzą na jego rewelacje jednak ze sporym dystansem i uśmiechami pod nosem. Gdyby trenera oceniać na podstawie aktywności w mediach społecznościowych, to oczywiście Bednaruk nie ma sobie równych, ale jak przychodzi do twardych faktów, to już wygląda to różnie. Do tego stopnia różnie, że w Warszawie mu podziękowano, mimo tego że klub mocno stanął na nogi. Chętnych w Polsce też wielu nie było (a trenerów szukano chociażby w KK, Rzeszowie, Bełchatowie, Lubinie czy Olsztynie) i ostatecznie wylądował w jeszcze słabszej Bydzi, a to już bieguny polskiej siatkówki. Kowal? Szkoda nawet gadać, bo on jedną kulkę zgubi, a drugą zepsuje. Chyba najlepszą opcją jest jednak Gruszka. Piotrek ma za sobą konkretną karierę, a i jako początkujący trener wygląda obiecująco. Natomiast tak naprawdę jest w Polsce człowiek, który mógłby teraz naszej kadrze dać naprawdę dużo, niestety aktualnie na reprezentacyjnym etacie w ojczyźnie - to oczywiście Mark Lebedew. PZPSowski beton miałby zapewne problem z tym, żeby siatkówki uczył w Polsce Australijczyk, choć z drugiej strony może czegoś nauczyłby ich przykład pewnego Nowozelandczyka o imieniu Hugh :).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wiesia K.

W Warszawie Bednarukowi podziękowano ,bo klub dostawszy więcej gotówki chciał kogoś znanego - stąd Antiga ,żeby się na nim wypromować . Bednaruk został odstawiony mimo że zawsze wyciagał ze słabego składu wiecej niż ktokolwiek oczekiwał.
W Zaksie Świderski chciał go zatrudnić ale zarząd nie ,bo trenował tylko słabszy i biedny zespół. Ja uważam , że powinnien dostać szansę np.z Pryglem czy Gruszką.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jaet

Zawsze znajdzie się jakieś wyjaśnienie, ale fakty są takie że nie załapał się do żadnego sensownego klubu, co biorąc pod uwagę jego eksponowany głównie wśród kibiców wielki trenerski talent, jest zastanawiające. A prawda jest banalna - Bednaruk potrafi wokół własnej osoby zrobić mnóstwo medialnego szumu, a z warsztatem to już bywa różnie i każdy ze środowiska Ci to powie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.