Wątek dotyczący artykułu

Ustawa dezubekizacyjna utnie emerytury sportowcom. Ale którym?

- Ustawa dezubekizacyjna dotyczy tych, którzy byli na etatach esbeckich, nie milicyjnych - tłumaczy WP SportoweFakty Grzegorz Majchrzak z IPN. - Powinna uderzać w tych, którzy swoim donoszeniem czynili szkody - nie ma wątpliwości Jan Tomaszewski.

przeczytaj cały artykuł


Bronimir Marecki

Wiesz, facet który był w tym samym czasie prokuratorem stanu wojennego jest twarzą PiS, powinien dawać świadectwo niewinności Nawałce, wreszcie Jaruzelski i WRON nie były czymś złym, jako rzecze Kaczyński.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Allez

Prokurator, ktory za zaslugi w stanie wojennym dostal awans oraz brazowy krzyz zaslugi w 1984, pamietnym roku smierci Popieluszki - jego ustawa "dezubekizacyjna" nie obejmuje.
Nazywa sie Stanislaw Piotrowicz i tak jak byl usluzny wobec PRL-u w stanie wojennym, tak teraz usluznie wykonuje kazde polecenie PiS.
"Aktywnie uczestniczy w pracy organizacji partyjnej i radzie pracowniczej, pełniąc między innymi funkcję kierownika szkolenia partyjnego" - tak uzasadniono wniosek o nadanie Piotrowiczowi medalu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.