Wątek dotyczący artykułu

WTA Tokio: Karolina Woźniacka w siódmym finale w sezonie, awans Anastazji Pawluczenkowej po dreszczowcu

Dunka Karolina Woźniacka rozbiła 6:2, 6:0 Hiszpankę Garbine Muguruzę i awansowała do finału turnieju WTA Premier na kortach twardych w Tokio.

przeczytaj cały artykuł

kaman

Co za koszmarny turniej w Tokio! Pseudo liderka Garbinka Muguruza skompromitowała się, wygrała zaledwie 2 gemy z Caroline Wozniacki, rozumiem, że mogła zdarzyć się jej porażka, ale z kimś takim jak ta amatorska przebijaczka?! I to na dodatek tylko 2 gemy, 2 gemy to Muguruza Wozniacki powinna co najwyżej oddać! Straszny wynik, przebolałbym przegraną Garbinki z każdym, ale nie z tą obrzydliwą przebijaczką! A jeszcze wczoraj drogi Pao wraz z inną "ekspertką" tenisową wtórowali, że będzie finał Kerber-Muguruza! Śmieszne są te wasze przewidywania i wasza nadmierna pewność siebie. ^_- Ciekawe co na to (nie)drogi Baseliner? Czyżby poszedł dać teraz ofiarę na mszę, żeby jego przebijaczka ulubienica w końcu przełamała się w finale? Obawiam się, że jutro to niestety nastąpi, co będzie wstydem i hańbą dla żeńskiego tenisa! Kim jest Pavlyuchenkova, to amatorka rodem z itfów, która specjalizuje się razem z Sockiem w jedzeniu hamburgerów na czas! Z drugiej strony, jeśli Wozniacki była w stanie przegrać w tym roku z jeszcze większym beztalenciem, jakim jest Katerina Siniakova, to dlaczego miałaby nie zrobić tego z grubą Rosjanką? ^_- Szczęście dla tej miernej przebijaczki w końcu musi się wyczerpać! Miała ogromne problemy już w meczu z Shelby Rogers, ale Amerykanka w końcu zaczęła wyrzucać wszystko na aut, a Słowaczka Cibulkova wczoraj zmarnowała 2 piłki meczowe i doznała kontuzji! Szczęście Dunki Wozniacki nie zna granic, ale w końcu musi się to skończyć! Liczę na to, że jutro jednak Pavlyuchenkova będzie potrafiła trafiać w kort i 0-7 stanie się faktem, na samą myśl, że ulubienicy zmysłowych sesyjek mieliby jutro triumfować i zaspamować całe forum wątpliwej jakości pochwałami dla przebijaczki robi mi się niedobrze! Do czego to doszło, żeby jakaś amatorka musiała ratować tenis!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Popieram! I bądźmy jednoznaczni: to nawet jest guvno roku!!! ;D
>>> ale na "objektywnego", traktującego "ruvno" wszystkie zawodniczki i zawodników kolegę Kamana można zawsze liczyć ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
krótka piłka

Szkoda, że blokowanie nie działa z automatu w obie strony, bo biedny "kaman" nie musiałby się męczyć z czytaniem postów na prywatnych tablicach i statusach, po których jak masochista łazi, szukając pożywki dla kolejnych guvno-wpisów. Skoro już się do niego odnoszę to, sorry Tom, zostawię tutaj:
@kaman przeloguj się na swoje "eksperckie" konto i napisz do mnie to samo, co tutaj. A tak, to słabe jest (...).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
kaman

Może napisz coś na temat meczu swojej ulubienicy, jak się zapatrujesz na jutrzejszy finał, bo to, że podoba Ci się jej nagie ciałko to już wiemy, drogi Tomie. ^_-

| Odpowiedz
blokuj
kaman

Dobrze wiesz, co sądzę o tym triumfie, drogi Tomie. Jest nic nie warty i tylko tacy pseudo eksperci jak Ty i Baseliner będą się z niego cieszyć. ;)

| Odpowiedz
blokuj
kaman

Ciesz się, drogi Mindzie, że nie jesteś tutaj tak popularny jak ja, przez co mało osób ma szansę zobaczyć Twoje chamowate odzywki, dlatego też nie możesz liczyć na takową nominację. ^_-

| Odpowiedz
blokuj
sekup

//Szczęście Dunki Wozniacki nie zna granic, ale w końcu musi się to skończyć!

Racja, wprawdzie sześć finałów w sezonie każdy by wziął w ciemno, ale w przypadku Wozniacki siódmy finał musi się skończyć... tytułem! :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
kaman

Witaj, drogi sekup. Niestety też mam takie przeczucia. Całkiem prawdopodobne jest to, że jutro Wozniacki w końcu przełamie tą fatalną passę, gdyż jej finałowa rywalka jest iście amatorska. Co prawda mierna przebijaczka męczyła się w tym turnieju już z Shelby Rogers, więc różne rzeczy mogą się dziać w jutrzejszym meczu, biorąc pod uwagę to, że w tegorocznych finałach przegrała nawet z kimś takim jak zawodniczka rodem z itfów Siniakova. Nie mniej jednak naprawdę obawiam się, że jutro w końcu drogi Tom i (nie)drogi Baseliner mogą zatriumfować! W końcu będą mogli się wykazać pisaniem o czymś innym, niż zmysłowych sesyjkach Dunki. Nawet jeśli tak się stanie, nie będzie to dla mnie żadne "utarcie nosa" i nie "dostanę biegunki", gdyż każdy tenisowy ekspert wie, że Cibulkova robiła z przebijaczką co chciała i tylko kontuzja przeszkodziła jej w odniesieniu zwycięstwa. Gdyby Cibulkova nie doznała kontuzji, nie byłoby teraz w ogóle tej dyskusji, a wierni fani zmysłowych sesyjek przebijaczki snuliby już wielkie plany o wygraniu przez przebijaczkę turnieju w Wuhan. ^_- Tokio zaś wygrałaby Garbinka Muguruza, tak jak założyłem przed rozpoczęciem tego turnieju. Niestety tak się nie stało i jutro to gruba Rosjanka, która ściga się razem z drugim ulubieńcem (nie)drogiego Baselinera w konkursie kto więcej hamburgerów zje, będzie starała się uratować tenis przed inwazją przebijactwa! Jestem strasznie zły na Garbinkę, jak ona mogła mi to zrobić? Każdy może mieć gorszy dzień - nawet Bóg Tenisa Maestro Roger, ale z kimś takim?! To hańba dla tenisa! Garbinka na pewno się tego wstydzi - i słusznie! Drogi Pao z pewnością też, bo nic nie napisał na temat tego meczu - słusznie, tutaj nie są potrzebne żadne słowa, lepiej ten "popis" przemilczeć. ^_-
Co do Twojej tezy, że każdy pozazdrościłby jej sześciu finałów w sezonie, kogo obchodzą finały, liczą się tylko zwyciężczynie, a Wozniacki w tych finałach raz po raz się skompromitowała, mogłaby to uczynić także jutro. ^_-

| Odpowiedz
blokuj
sekup

Witaj kolego kaman, nie mówię "drogi kaman" ja schodzę z drogi na której ty doprowadzasz do inflacji wartościowe słowo "drogi" przez co można stracić orientację, czy na tym forum są jeszcze jacyś drodzy użytkownicy. Dobrze jednak zrobisz jeśli zejdziesz z drogi fanom Karoliny Woźniackiej, gdyż jest ona na dobrej drodze do powrotu na tron liderki rankingu, więc formacja fanów jej sukcesu będzie się rosnąć. Nie pomniejszaj też wartości jej finałów, nie sądź abyś nie był sądzony gdy podobne wyniki zacznie osiągać któraś z twoich ulubienic lub ulubieńców, nie zdobywając jednak tytułu. Ale abstrahując od przyszłości już teraz spotykasz się z dość nieprzyjaznym traktowaniem. Byłbym nawet sympatyzował z tobą w tym względzie gdyż i ja spotykam się tu z podobnym ostracyzmem, ale niestety, Karolina jest także jedną z moich faworytek a Muguruzę akurat hejtuję. Mamy zatem mocno odbiegające od siebie preferencje, co może nas postawić po przeciwnych stronach barykady. Mam nadzieję jednak, że nie będziemy sobie wchodzić w drogę... drogi kamanie. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
kaman

Witaj drogi sekup. Niestety moje obawy się sprawdziły! W Tokio nastąpiła jawna inwazja przebijaczek. Najpierw amatorka Diyas, teraz Wozniacki! Wozniacki, która do tej pory nie zdobyła nawet jednego seta w tegorocznych finałach, dzisiaj oddała seta do zera dla Pavlyuchenkovej! Jak źle to musi w takim razie mówić o grubej Rosjance? Istna amatorka rodem z itfów, co ona w ogóle robiła w tym finale?! Podarowała miernej przebijaczce, ulubienicy (nie)drogiego Baselinera tytuł na tacy i przez to on wyłonił się z nory! Nigdy nie będę szanował Caroline Wozniacki, uważam, że jej tenis jest nudny i bezpłciowy, a ona sama jest niewychowaną hipokrytką, kreuje z siebie taką dobrą dziewczynkę, a tak naprawdę drzemie w niej niezłe chamidło! Do tego jej fani, którzy cały czas próbują zaklinać rzeczywistość i wypisywać dyrdymały o tym, jak to popularna "Caro" wygra wkrótce szlema oraz pisać rozprawy na 1000 stron na temat jej nagiego ciałka. Mam o nich bardzo złe zdanie, uważam, że to wielbiciele co najwyżej zmysłowych sesyjek, a nie dobrego tenisa, którego nie potrafi zaprezentować Dunka. Do tego jej fani są niezwykle wrażliwi na jakąkolwiek, konstruktywną krytykę - obdzielają blokiem za prawdę, wypisują bzdury na obcych tablicach, rzucają wyzwiskami. Prawda ich w oczy kole, oj kole i to bardzo mocno! ^_- Tegoroczny turniej w Tokio jestem zmuszony puścić w niepamięć, najpierw w tym małym turniejiku najlepsza okazała się Kazaszka Diyas i to wystarczająco dużo mówi o randze tego turniejiku, a teraz to - druzgocąca przegrana Garbinki i wątpliwy tytuł Wozniacki, w końcu prawdziwi tenisowi eksperci, a nie koneserzy nagiego ciałka pamiętają, co w ćwierćfinale robiła z Wozniacki Słowaczka Cibulkova i czego nie pozwoliła dokończyć jej kontuzja. Gdyby nie ten pech, dzisiaj Baseliner nadal płakałby w poduszkę, zaklinał rzeczywistość, odprawiał modlitwy do duńskiego bożka, a tak "zaszczycił" nas swoją obecnością! Co za okropny turniej! Niezwykle cieszę się, że już się skończyły te dwa tygodnie w japońskim mieście, przyniosły one tylko hańbę dla WTA. Cieszę się natomiast, że mimo odmiennych poglądów byłeś w stanie mi kulturalnie odpisać, nie zablokowałeś mnie i nie rzuciłeś wyzwiskami w moją stronę, co ciągle robi (nie)drogi Kijankowski. Świadczy to o tym, że masz dystans do siebie i po części zgadzasz się z tym co piszę. ;) W byciu fanem urody szczupłej blondynki nie byłoby nic złego, gdyby nie fakt, że te osoby uparcie kreują się na tenisowych ekspertów, a to już jest hipokryzja przez wielkie h. ^_-

| Odpowiedz
blokuj
kaman

Drogi Mindzie, gdybym był tak skrupulatny jak Ty w wyliczaniu innym literówek, to post wymieniający wszystkie Twoje błędy ortograficzne byłby najdłuższym postem w dziejach tego forum, napisanym przez kogokolwiek. ^_- Nie masz argumentów na dyskusję ze mną, więc czepiasz się bzdurek, może lepiej daj linka do tych komentarzy ekspertów na temat meczu Twojej ulubienicy. ^_-

| Odpowiedz
blokuj
Mind Control

Możesz zobaczyć te artykuły na każdej stronie tenisowej. Mecz Diyas-Kato został okrzyknięty najlepszym przez wszystkie portale na całym świecie. Niestety linków nie dam ponieważ dostałbym bana z czego byś się bardzo ucieszył. :)
I nie obrażaj się, po prostu zapamiętaj bo bardzo chętnie używasz tego słowa niestety nie znając pisowni. Powinieneś wręcz podziękować za przysługę. :)

| Odpowiedz
blokuj
kaman

Ja miałbym się obrazić na mojego najlepszego kolegę na tym forum, wielbiciela amatorskiego tenisa rodem z itfów, użytkownika, z którym zawsze miło zamienię dwa zdania? No way! ^_- Ostatnie, czego pragnę, to tego, żebyś dostał bana, drogi Mindzie. Forum tenisowe mogłoby nie przeżyć tej straty i umrzeć śmiercią naturalną. ;) Nie mniej jednak pozostaje priv - jestem bardzo ciekawy, który ekspert się tak wypowiedział. Nie mniej jednak, domyślam się - był to ekspert Sportowych Faktów, Mind Control wraz ze swoim drugim kontem Allezem tydzień temu. ;)

| Odpowiedz
blokuj
Mind Control

W takim razie cieszę się, to żaden wstyd a wyjdzie Ci na dobre. :)
Co do reszty to aż tak się nie spoufalajmy, dostałeś bardzo dużo wskazówek gdzie szukać artykułów o tym niesamowitym (jak wszyscy eksperci określają) widowisku. :)

| Odpowiedz
blokuj
kaman

Drogi Mindzie, mam nadzieję, że uruchomi Ci się video, które tutaj wstawię i które 2 lata temu było nazywane niesamowitym widowiskiem (oczywiście był to mecz z udziałem Twojej kazachskiej ulubienicy, dużo lepszy od tego tydzień temu - lepsza rywalka, dużo wyższa ranga). ^_-

| Odpowiedz
blokuj
kaman

Szkoda, bo to był epicki pojedynek, media rozprawiały o nim niemal cały miesiąc, do teraz nie mogę wyjść z podziwu, dlaczego nie został nominowany do "meczu roku"? ^_-

| Odpowiedz
blokuj
sekup

//A jeszcze wczoraj drogi Pao wraz z inną "ekspertką" tenisową wtórowali, że będzie finał Kerber-Muguruza! Śmieszne są te wasze przewidywania..

Pao prorokiem roku? :)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.