Wątek dotyczący artykułu

WTA Tokio: Karolina Woźniacka w siódmym finale w sezonie, awans Anastazji Pawluczenkowej po dreszczowcu

Dunka Karolina Woźniacka rozbiła 6:2, 6:0 Hiszpankę Garbine Muguruzę i awansowała do finału turnieju WTA Premier na kortach twardych w Tokio.

przeczytaj cały artykuł


Kilianowsky

Ale miazga Carolajn! KARAKAN kaman chyba biegunki po tym meczu dostanie.
Te liderki to pseudoliderki... śmiali się z Kerber a Muguruza i Pliskova wcale nie lepsze. Szkoda Kerberówny... byłby finał z polskimi dziewczynami a tak... no nic! Caro po tytuł ! Należy się za wyeliminowanie pseudoliderki i Cebulastej!
PS. Ten czerwony talerzyk bardzo pasuje polskim dziewczynom :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kaman

Widać, (nie)drogi Kijankowski, że jesteś typową kijanką, na dodatek bez szans na resocjalizację. Dlaczego miałbym dostać biegunki? Każdy wie, że nawet jeśli gruba Rosjanka jutro nie uratuje tenisa przed inwazją przebijactwa, ten triumf się nie liczy, gdyż Cibulkova zagrywała takie piłki Dunce, że ta mogła tylko przeklinać po polsku, jej baloniki na środek nie miały siły przebicia, tylko kontuzja przeszkodziła w ostatecznym odniesieniu zwycięstwa Słowaczce. Przez to Wozniacki dostała w turnieju "drugie życie" i dzisiaj wyeliminowała stłamszoną Garbinkę Muguruzę! Gdyby nie kontuzja, Wozniacki byłaby już dzisiaj w Wuhan, a jej wierni fani zmysłowych sesyjek z Tomem i Baselinerem na czele, znowu snuliby wielkie tezy i stawialiby Dunkę w gronie faworytek do końcowego triumfu w chińskim turnieju! ^_-

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.