Wątek dotyczący artykułu

PGNiG Superliga: olbrzymi pech Wybrzeża. Rzut Łyżwy na wagę zwycięstwa

Tegoroczna inauguracja PGNiG Superligi mężczyzn w Gdańsku nie zawiodła. Wybrzeże Gdańsk od początku grała niezwykle równo z KS Azotami Puławy. O zwycięstwie puławian zadecydował rzut Krzysztofa Łyżwy niemal na równi z końcową syreną.

przeczytaj cały artykuł


LPUUU

Dopóki punkty pojawiają się na koncie nie ma co bić na alarm ale jak narazie wygląda to bardzo słabo, po dzisiejszym dniu nie licze na nic we wtorek, Wisła przyjedzie, zrobi swoje i wróci do Płocka z czterema punktami. Ważne żeby nasze zgranie pojawiło się na Listopad na EHF, bo potencjał jest trzeba to tylko poukładać. Bramka Podsiadły po podaniu Panicia palce lizać : )

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bialyy

Jak tak zagrają we wtorek to moim zdaniem z Puław z Wisłą wyjedzie również Waszkiewicz.ja rozumiem spokój ale u nas na ławce jak na stypie. Zero reakcji życia ławki.nie oszukujmy się z całym szacunkiem do Wybrzeża bo naprawdę podobała mi się ich gra lekkość wrzutki zabawa gra Ale z tak dzisiatkowana drużyna powinniśmy spokojnie wygrywać. Trzeba powiedzieć że fajny mecz:) oby takich jak najwięcej:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
z Tumskiego Wzgórza

Pamiętaj że Wisła przez najbliższe 4-6 tygodni zagra bez ani jednego środkowego więc będzie bardzo ciężko wywieźć punkty z Puław, w dodatku lewe rozegranie gra katastrofalnie. Zapowiada się najcięższy mecz w Puławach od lat.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.