Wątek dotyczący artykułu

Oszuści próbują zarobić na finale PGE Ekstraligi

Wieczorem poznamy zwycięzcę rozgrywek PGE Ekstraligi w tym sezonie. Na Stadionie Olimpijskim zmierzą się Betard Sparta Wrocław i Fogo Unia Leszno. Nie ma już biletów na to spotkanie, więc klub ostrzega przed oszustami.

przeczytaj cały artykuł


Jerzy Skoniecki

Największym oszustem wszech- czasów jest rządząca banda żydowsko-chazarskiej dziczy. Która wszelkie produkty sprzedaje po paskarskich cenach przekraczających ich wartość nawet kilkakrotnie. A nas przestrzega, że ...cyt. "Od kilku dni w mediach społecznościowych fani, którym nie udało się nabyć biletów, próbują swojego szczęścia. Za kupno biletu oferują więcej niż był on wart w momencie sprzedaży, a takie praktyki są niezgodne z prawem." .......Jednym słowem, przestrzega nas .....NIE KRADNIJ, bo rząd nie lubi konkurencji !!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Robert Cisowski

Masz rację! Ja też ostrzegam przed tą bandą żydowsko chazarską która drukuje mecze. Dlaczego sędzia drukarz nie zgłosił sędziemu głównemu fakt pobicia Milika w parkingu? Dlaczego banda żydowsko chazarska nie naprawiła tego oszustwa? Nie zrobili tego bo to jest zorganizowana grupa przestępcza! Herszt Witkowski po dorobieniu się na GP w Warszawie czmychnął jak szczur! Ta banda rujnuje polski żużel!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.