Wątek dotyczący artykułu

POLADA odrzuciła wniosek formalny pełnomocnika Grigorija Łaguty. To nie jest dobra wiadomość dla ROW-u Rybnik

- Panel dyscyplinarny drugiej instancji odrzucił wniosek pełnomocnika Grigorija Łaguty o wyłączenie wykonania kary - mówi nam Michał Rynkowski z polskiej antydopingówki i to nie jest dobra wiadomość dla ROW-u Rybnik.

przeczytaj cały artykuł

stary rybnicki

Dokładnie ! przecież od początku było wiadomo że tak to się skończy .
Łaguta brał są dowody ,więc musi ponieść karę i niestety razem z nim
nasza drużyna .Prawdę mówiąc myślałem ,że odbiorą mu więcej punktów ,ale i tak ma to taki sam skutek.
Lindgren nam pomógł w meczu z Toruniem ,ale Polada nam nie pomogła bo byłby pewnie skandal.
Im więcej wywodów tym więcej smrodu wokół tej sprawy i to z udziałem ludzi związąnych ze sportem. Trzeba to wziąć na klate ,odjechać sezon w Nice i wracać po 2018 do Ekstraligi AMEN.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ikar

szacun dla Was Panowie co tak myslicie, szkoda ze Wasz prezio robi Wam syf na długie lata swoim zachowaniem

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Patrykowski

Dokładnie Stary i takiego sportowego awansu Ci życzę. Tak samo my na klatę musieliśmy wziąść sprawę Dudka czy Loktajewa i pogodzić się z brakiem walki o medale.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Kreutz

pokaż mu twoje dotychczasowe posty na temat ROW , one są doskonałym dowodem twojego szacunku dla ludzi z Rybnika .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
hmm

Dla normalnych ludzi zawsze miałem szacunek.. dla takich trolli jak ty nigdy . Zresztą , ty nawet z Rybnika nie jesteś

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Kreutz

Plując na Rybnik plujesz również a może i przede wszystkim na tych normalnych ludzi z Rybnika , bo mi plucie stolca twojego pokroju zupełnie nie przeszkadza , tym bardziej , że ja sam z Rybnika nie jestem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
hmm

Nie jesteś z Rybnika ? OJEJ cóż za "NIESPODZIANKA" haha Moje dwa posty poniżej mówią wszystko i na temat. lizaczu stolców

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.