Wątek dotyczący artykułu

PGNiG Superliga: Orlen Wisła lepsza od Azotów po dreszczowcu w hicie kolejki. Mecz bramkarzy w Puławach

Azoty Puławy przegrały po serii rzutów karnych z Orlen Wisłą Płock 24:24, k. 2:4 w hicie 5. kolejki PGNiG Superligi. Tym samym puławianie stracili fotel lidera grupy pomarańczowej rozgrywek.

przeczytaj cały artykuł

Heheszki

Azoty przegrały ten mecz nieskutecznością w ataku. Ile rzutów w pierwszej połowie a to nad bramką, a to obok bramki...Panie Sędziny tragedia, kto ich wyznaczył na taki mecz?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KubaMTS

Właśnie miałem podobne odczucia, poziom sedziowania bliski dna, myslalem że po prostu wyczulony już jestem za bardzo. I te miny próbujące pokazać moc i 'twardość' przy każdej najmniejszej decyzji. Nie popieram.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.