Wątek dotyczący artykułu

PGNiG Superliga: Orlen Wisła lepsza od Azotów po dreszczowcu w hicie kolejki. Mecz bramkarzy w Puławach

Azoty Puławy przegrały po serii rzutów karnych z Orlen Wisłą Płock 24:24, k. 2:4 w hicie 5. kolejki PGNiG Superligi. Tym samym puławianie stracili fotel lidera grupy pomarańczowej rozgrywek.

przeczytaj cały artykuł

bialyy

Na wstępie mojego komentarza chciałem przeprosić naszych zawodników ze wdarla się nutką zwątpienia ze moga nie dac rady Ale ostatnie mecze i wyniki niestety optymizmem nie napawaly. Więc gratuluję i widziałem to co chcemy oglądać walkę zacietosc. Ja rozumiem że Wisła bez rozegrania itd Ale chciałem delikatnie zauważyć ze azoty też jeszcze mają duży potencjał brak Seroki duża strata, Titov mecz mu wogole nie wyszedł. Podiadlo poniżej oczekiwan, Prce też bez szału. Osobiście też czekam na Tomka Kasprzaka żeby odpalił. Wszystko to widać na statystykach. O Maslowskim nie pisze no jakoś gościa poprostu nie lubię moim zdaniem dużo gwiazdorzy i ciągle kontuzje albo dochodzenie do siebie po kontuzji I granie na tzw pół gwizdka moim zdaniem warto się go pozbyć i wziąść typowego i dobrego rozgrywającego. Panowie co by nie mówić dziękuję i zaczynam patrzeć w przyszłość z nutką optymizmu i Wladim szacunek i dużo zdrowia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
p-wy

przestań chłopie się mazać,przepraszać i marudzić. a tak na marginesie to..,,w ogóle...,po prostu i... wziąć..."

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.