Wątek dotyczący artykułu

ME 2017 kobiet: niewykorzystana szansa Polek. Ćwierćfinał nie dla naszej drużyny

W barażu o ćwierćfinał Mistrzostw Europy 2017 kobiet reprezentacja Polski zmierzyła się z kadrą Turcji. Nasz zespół po walce przegrał 1:3.

przeczytaj cały artykuł

Ace

Mecz niewykorzystanych szans. Turcja była dziś do ogrania jak nigdy. Walka mogła się dziś podobać, ale nie wystarczyła. Szkoda i 2 seta, bo w końcówce była szansa na remis, no i szczególnie 4, bo 18:13 się nie wypuszcza. Świetne wejście miała Julia Twardowska, Malwina zagrała dobrze, nie rozumiem natomiast czemu Nawrocki chociaż na chwilę nie zdecydował się na zmianę Wołosz (z resztą nie tylko w tym meczu).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
obiektywny

Malwina zagrała dobrze ale... nie skończyła kilku ataków (blok lub aut) w ważnych momentach, w tym czterech na wygranie 2 seta!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.