Wątek dotyczący artykułu

Fogo Unia Leszno szykuje transferową bombę. Będzie wielki powrót?

Jeśli ten transfer wypali, będzie to jeden z największych hitów tegorocznej transferowej giełdy. Mowa o Fogo Unii i Jarosławie Hampelu. Niektórzy mówią, że strony są już dogadane. Falubaz ma nadzieję, że to nieprawda.

przeczytaj cały artykuł

Rogate_serce

Już jutro na SF:

"Z kuchni na tor? Sensacyjne doniesienia z Krakowa"

Jak dowiedzieli się dziennikarze Sportowych Faktów, w ostatnim wywiadzie dla periodyka "Garkotłuk" Robert Makłowicz powiedział "Gdy przyjechałem ostatnio do Tarnowa, by tam raczyć się doskonałą miejscową kuchnią, serwowaną na ręcznie malowanej porcelanie - słyszałem ryk żużlowych motocykli. Pomyślałem wówczas, że tak jak za miłościwie panującego Franciszka Józefa, ludność Krakowa wychodziła na Błonie, tak kibice żużlowi w Tarnowie chcą ugrzać się w słońcu Ekstraligi"

Jak dowodzi Ostafiński "Jak wiemy Makłowicz jest podobnej wagi, co Magosi, a ten jest jedynie o 10 kg cięższy od Bombera Harrisa. Bomber Harris z kolei jest Brytyjczykiem - tak jak Tai Woffinden. Czyżbyśmy mieli do czynienia z transferem na linii Tarnów - Wrocław? Wiele o tym świadczy".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.