Wątek dotyczący artykułu

El. ME 2018 kobiet. Pogrom na początek. Krowicki tonuje jednak nastroje

Polskie szczypiornistki rozpoczęły rywalizację w eliminacjach Mistrzostwach Europy 2018 od rozbicia Włoszek różnicą 27 bramek. Choć wygrana podbudowała morale zespołu, to selekcjoner Leszek Krowicki podchodzi do niej ze spokojem.

przeczytaj cały artykuł


pietro78

No niby tak ale jednak Czarnogóra to "podobno" póki co nie ta sama Czarnogóra co dawniej. Skład bardzo odmłodzony ...
Owszem Słowaczki jako-taki poziom prezentują ale ja osobiście nie mam obaw że Polki wygrają w Niedzielę batalię:-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Grieg

Jakby nie patrzeć, na chwilę obecną dysponujemy przynajmniej wiekowo bardziej doświadczonym składem niż Czarnogóra, za to u nich dużo młodych reprezentantek ma okazję ogrywać się na międzynarodowym szczeblu w Lidze Mistrzyń, bo kadra opiera się głównie na Buducnosti Podgorica. U nas na tym poziomie zagra pięć dziewczyn z Vistalu, Zagłębie póki co pozostaje w grze, ale z aktualnych kadrowiczek grają tam tylko Grzyb i pozostająca w rezerwie Wojtas, a lublinianki powalczą o Challenge Cup i może nawet zdobędą to trofeum, ale nie ma co ukrywać, że to najmniej prestiżowa rywalizacja i trudno powiedzieć, na ile zaprocentuje w kontekście reprezentacji.
Jeśli nasze nie zawiodą w niedzielę i wygrają co najmniej raz w marcowym dwumeczu, to będą miały szansę awansować nawet z pierwszego miejsca, co będzie bardzo potrzebne, aby uniknąć ostatniego koszyka przy losowaniu grup ME.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.