Wątek dotyczący artykułu

PGE VIVE zakasowało konkurencję. Transferowe hity mistrzów Polski

To miało być najważniejsze wydarzenie medialne w historii kieleckiego klubu. I było. PGE VIVE ogłosiło aż cztery nowe transfery, w tym najgorętsze nazwiska światowej piłki ręcznej.

przeczytaj cały artykuł


kibiCK

Co do trenera to dajmy mu kredyt zaufania, ale oprócz tego trzeba też trochę wymagać. Nie może być tak, że kupujemy graczy z najwyższej półki, a zespół przez kilkanaście miesięcy nie potrafi wygrać na wyjeździe z drużynami typu Celje, Kristianstad, Brześć etc. Nie może być tak, że sprowadzamy klasowych graczy, a zespół nic nie gra ani w ataku ani w obronie. Dujszebajew doskonale wie o co gramy w tym sezonie i w każdym kolejnym. Jeśli w grupie będziemy grali przeciętnie a później awansujemy do Final 4 to cel na ten sezon i tak będzie zrealizowany. Tak więc z ocenami trzeba się trochę wstrzymać. Sezon tak naprawdę dopiero się zaczyna a grupa jest tak wyrównana, że wszystkie zespoły będą gubić punkty.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Modafi

No niby tak, dajmy trenerowi kredyt zaufania. Tylko jest jedno ale, a właściwie dwa. Pierwsze to to, że faktycznie z takimi drużynami jak sam wymienileś powinniśmy wygrywać bez dwóch zdań. Tym bardziej mając do dyspozycji tylu graczy światowego formatu. A po drugie, chodzi o sam styl gry. A ten moim zdaniem, jest po prostu beznadziejny. Cały czas wyglądamy na zmęczonych, gramy chaotycznie, bez żadnej myśli i wiary w zwycięstwo. Wystarczy też, że przeciwnik w którymś momencie zaczyna nam odskakiwać i już tracimy głowy (rozgrywając piłkę jak juniorzy) Jeszcze niedawno byliśmy znani też z tego, że przy wyrównanym meczu w okolicach 50min wrzucaliśmy trzeci bieg i było pozamiatane. Teraz jesteśmy znani z tego, że na wyjazdach przegrywamy ze wszystkimi. Zresztą, jeszcze niedawno sam byłem zwlennikiem Talanta. Ale teraz myślę, że sory, ale facet w mistrzowski sposób trwoni potencjał tego zespołu. Nie wiem, może się jeszcze ogarnie. Ale prawda też jest taka, że od jakiegoś roku, a nawet i dłużej wygląda to słabiutko, delikatnie pisząc.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kibiCK

Gramy słabo w obronie i przeciętnie w ataku. Zgadzam się z Tobą, że styl pozostawia wiele do życzenia, ale mimo wszystko poczekajmy trochę. Zasłużyli na żółtą kartę, ale czerwonej jeszcze bym nie pokazywał, bo sezon dopiero się zaczął i gra może się jeszcze znacząco poprawić. Dość późno zaczęliśmy okres przygotowawczy. Na chwilę obecną nie jesteśmy w optymalnej formie, ale trzeba się jeszcze trochę wstrzymać z ocenami tego sezonu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

Jakby zmienili trenera to zespół musiałby się uczyć nowego stylu gry,a sezon w pełni się zaczął.To nie dałoby efektu,bo pewności nie ma.Potrzebowaliby czasu,aby wchłonąć wiedzę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.