Wątek dotyczący artykułu

Mike Trzensiok zakończył swoją przygodę z żużlem

Mike Trzensiok zawiesił żużlowy kewlar na kołek. Młodzieżowiec MRGARDEN GKM-u Grudziądz poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych o zakończeniu swojej przygody z żużlem.

przeczytaj cały artykuł

Łomot

Nie wierzę w to co czytam.
Zwykli, szarzy ludzie nie wiedzą co przeżywa żużlowiec - czasem nawet 2 dni nie śpi przez stres. Chłopie, Ty pana Boga za nogi łapałeś, że te kilka lat pojeździłeś na motocyklu, mogłeś zrobić sobie zajawkowy "rękaw" i bajerzyć grudziądzkie nastolatki na żużlowca. To jest szokujący jak tacy ludzie są oderwani od rzeczywistości. Z czego ten stres miał wynikać? Braku umiejętności, strachu? O ile teraz taki delikwent nie załapie się na pomagiera, u któregoś z kolegów z toru, to pozna dopiero prawdziwe, stresujące życie z wstawaniem o 7 do jakiejś fabryki. Lans się teraz skończył, zaczynasz życie. Tym się stresuj.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
tATy13

aż mi Cie żal ;( sportowcem pewnie nigdy nie byłeś... pewnie masz tylko ogólne pojecie o zawodowym sporcie bo Pani w szkole na W-F teorii nauczyła ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Łomot

Miałem zwolnienie z W-F już od pierwszej klasy szkoły podstawowej, więc nawet tej teorii nie poznałem. O sporcie pojęcie mam mgliste, niczym zawodnik, o którym traktuje powyższy artykuł. Z tego też powodu, gdy okazało się, że z talentem słabo, skupiłem się na innych sprawach :)
aha, no i dziękuję za troskę, w dzisiejszych czasach powszechnej znieczulicy, to nie jest takie powszechne!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.