Wątek dotyczący artykułu

PGE VIVE zakasowało konkurencję. Transferowe hity mistrzów Polski

To miało być najważniejsze wydarzenie medialne w historii kieleckiego klubu. I było. PGE VIVE ogłosiło aż cztery nowe transfery, w tym najgorętsze nazwiska światowej piłki ręcznej.

przeczytaj cały artykuł

EQ Iskra

Czytam te komentarze i nie mogę uwierzyć. Dostaliśmy 4 niesamowite transfery (piąty na dniach), mamy w perspektywie mecz na narodowym, na spotkaniu byli obecni przedstawiciele kilku bardzo renomowanych firm, potencjalnych sponsorów. Mamy zaplanowane kolejne 6(!!!) lat funkcjonowania klubu, do tego całość przykuła uwagę mediów nie tylko w Polsce ale i w Niemczech, Francji, Hiszpanii, Danii, na Węgrzech i wielu innych krajów mających tradycje w piłce ręcznej. A nasi "eksperci" są niezadowoleni. No ręce opadają. Trzeba było faktycznie wybudować halę, naściągać milionerów a zawodnicy to minimum Karabatić i Duvniak, może wtedy by było ok, ale pewnie nie, bo za starzy/zły profil psychologiczny/za drodzy itp. itd. W tej chwili sytuacja jest taka, że nie musimy się martwić o żadną pozycję na boisku. W razie jakiegoś wypadku/kontuzji zawsze jest opcja żeby dogadywać się z klubami w sprawie wcześniejszego pozyskania zawodnika. Kto wie, czy nie będzie tak z Cuparą, bo ptaszki ćwierkają, że Ivić ma sezon z głowy. Bertus buduje wizerunek klubu, a to że na razie gra wygląda jak wygląda? A kto będzie o tym pamiętał jeśli wyjdziemy z grupy z 5 miejsca a później awansujemy do f4? Sam byłem nieprawdopodobnie wkurzony po ostatnim meczu, ale prawda jest taka, że skoro Bertus ufa trenerowi i wiąże z nim przyszłość całego klubu, oznacza to, że ma ku temu solidne podstawy. Wiem ze 100% pewnością, że zawodnicy wciąż pracują na sporych obciążeniach, być może ta strategia wypali i ten co na nas trafi w 1/8 będzie później płakał. Oczywiście zakładam, że wyjdziemy z grupy, bo chyba takiej klęski jednak się nie spodziewamy. Zalecam co po niektórym trochę luzu w okolicach 4 liter i skupieniu się na tym co do nas należy czyli na kibicowaniu i wspieraniu drużyny. Sam mam wiele za uszami bo w gniewie parę rzeczy niechlubnych powiedziałem, ale kajam się za to i postaram poprawić w przyszłości. Trzeba dokopać Flensburgowi i morale znowu wzrośnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
VIVE KIELCE

Cieszmy się wspaniałymi prognozami funkcjonowania zespołu i tyle. Każdy normalny zdaje sobie sprawie jaka to bomba "wybuchła " wczoraj. A że jest kilku dzieciaków myślących inaczej to co zrobisz? Na komentarze płockie to nawet nie patrzę.
Bertus pokazał po raz kolejny że jest pozytywnie rąbnięty i aż ciary przechodzą że najwyższy poziom zespołu będzie utrzymywany przez wiele lat. Cieszę się też z kontraktu Talanta. Kilku niecierpliwych juz chciałoby zmiany po 2 porażkach w LM.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Czarcik

Masz rację :). Ale trzeba przyznać, jak ktoś zauważył, że Bertus nas rozpieścił xD. Zapowiedzi konferencji - wielka reklama, rozmach, umiejscowienie (koło lotniska i stolicy kraju) oraz ta data (2023) mnie osobiście trochę zmyliły. Dla samych transferów i planów na przyszłość wydawało mi się za wiele tego dobrego. Transfery świetne i zapewniające miejsce w czołówce drużyn na lata (hmm Wolf ?). Jako ruch marketingowy - kapitalny - Bertus pokazał, że jest partnerem, który planuje wszystko z dużym wyprzedzeniem i warto z nim nawiązać współpracę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Mariusz7

W sumie zawsze miałeś tutaj dobre 'info' na temat klubu z Kielc. Więc jest tak jak zaobserwowałem, że 'sezon przygotowawczy' dla zawodników z Kielc się jeszcze nie skończył. To by wiele wyjaśniało w grze Vive. Wychodzi na to, że październik będzie dopiero pierwszym sprawdzianem potencjału 'bojowego' mistrzów Polski. To niewątpliwie ryzykowne posunięcie ze strony Talanta, ale tak jak lubił mawiać 'nikt nie pamięta wyników ze września, ale z maja pamiętają wszyscy' i to jest w sumie najważniejsze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.