Wątek dotyczący artykułu

Stal Rzeszów nie wywiesza białej flagi. Załatają dziury i powalczą z Motorem

Stal przegrała pierwsze barażowe spotkanie ze Speed Car Motorem Lublin 38:52, ale w niedzielę, w rewanżu chce odrobić straty. - Nie wywieszamy białej flagi - mówi kierownik rzeszowskiej drużyny Marcin Janik.

przeczytaj cały artykuł

marcin1ja1

Rzeszów do Lublina jedzie w 5 zawodników. Szymko i drugi junior to gwarantowane prawie same zera. Każdy z tej piątki musiałby zrobić dwucyfrówkę a jest to niemożliwe.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Infinity007

Z całym szacunkiem , rzadko tutaj zagladam z racji wykonywanego zawodu, a jestem blisko związany z klubem ,a le jeżeli ktoś pisze takie fejki to żal mi ciebie szczerze człowieku. Skład cię zaskoczy już w niedzielę. A co do przyszłości klubu możecie być spokojni wszyscy prawdziwi kibice z Rzeszowa. Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
outlaws

Same ogólniki, jak jesteś blisko związany z klubem, to napisz kiedy pozbędziecie się kłamcy prezesika, wspaniałego trenera Stachyry oraz pana Janika?
Co robicie w temacie DL, czy już jest w Łodzi z braciszkiem?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.