Wątek dotyczący artykułu

Jan Krzystyniak. Na pełnym gazie: Ekstraliga oszalała, chcąc uratować Get Well. Powinniśmy zaprotestować (felieton)

- To będzie jawny skandal, jeżeli pomimo przegrania barażu Get Well zostanie w Ekstralidze. Ligowi włodarze, którzy mówią o tym, że Wybrzeże jest za biedne i niewiarygodne, zadają cios poniżej pasa. Są szaleni - uważa Jan Krzystyniak.

przeczytaj cały artykuł


CzenstochoviA

Rany boskie, co za ludzie interesują się żużlem. Banda naiwnych, krótkowzrocznych frustratów nieodróżniających domysłów od rzeczywistości. Jeden redaktor opublikował dzisiaj artykuł będący lakonicznym zbiorem przypuszczeń, a użytkownicy oraz działacze zbulwersowali się jak małe dzieci. Nie wydarzyło się jeszcze nic, co mogłoby dowodzić istnienia wspomnianego spisku, ale mimo to wielu tutaj jest gotowych by rozdzierać szaty i bronić demokracj... ups, zapędziłem się! To jest dramat: kibiców tak poniosły fantazje, że nie dostrzegają absurdalności swej postawy. Słuchajcie, jesteście słabi i miękcy, łatwo się wami bawić (i waszymi nastrojami). Pokazaliście to w komentarzach. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Abacab

Dokladnie, jak male dzieci, to samo Krzystyniak, jeszcze nic sie nie stalo ale problem juz zaistnial. To tak jakby dziewcze miala byc juz w ciazy 3 dni przed impreza na ktorej potencjalnie moze zajsc a ha ha:-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.