Wątek dotyczący artykułu

Tomasz Hajto u Kuby Wojewódzkiego. To był prawdziwy show! "Przebalowałem 20 mln złotych"

Tomasz Hajto nie zawiódł swoich fanów i brylował w programie Kuby Wojewódzkiego. Sypał anegdotami, nie bał się deklaracji w kwestiach finansowych i pokazał ogromny dystans do siebie.

przeczytaj cały artykuł

okaj

HAJTO-DNO!!! Komentator w tv powinien komentować przebieg meczu zdając sobie sprawę, że ludzie wszystko widzą co się dzieje na boisku, a nie pieprzyć głupoty na inne tematy, które absolutnie widza nie interesują i w dodatku nie po polsku.Dlaczego kibice płacą za bilety ogromne sumy? Dlatego, żeby nie słuchać pierdół komentatorów. Ciszewski był dobry bo komentował mecz dla widza a nie słuchacza i nie opowiadał życiorysów i wiadomości niedotyczących tego co się akurat działo na boisku. Dzisiejszym "sprawozdawcom" gęba się nie zamyka, jakby pracowali w radio a nie w tv, od wygłaszanych bredni przez co wypaczają całe widowisko.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|8)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
suvi007

Jestem odmiennego zdania. Znam osoby, które najchętniej wyciszyłyby sam komentarz, bo uważają, że nie potrzebują, żeby ktoś opowiadał im o tym co sami dobrze widzą. W sumie zgadzam się z tym, dlatego wolę posłuchać choćby głupawych historyjek nie na temat niż słuchać kto do kogo podał. Jak wiem, że będzie komentował Hajto to nie nastawiam się na pełny profesjonalizm, raczej na rozrywkę i trochę śmiechu i w takich kategoriach do tego podchodzę. Wolę tego typu luźne podejście, niż mądrali typu Iwański.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.