Wątek dotyczący artykułu

Andreas Wolff: Nie mam wybujałego ego. W Kielcach chcę pełnić jednak ważną rolę

- Czuję tu bijącą pasję do piłki ręcznej. To coś, czego szukam - mówi Andreas Wolff, który będzie zawodnikiem PGE VIVE Kielce. W poniedziałek ogłosił to Bertus Servaas. - Chcę pełnić tu ważną rolę - mówi Niemiec, który w 2019 roku opuści THW Kiel.

przeczytaj cały artykuł

EQ Iskra

Po pierwsze, bardzo fajny wywiad. Po drugie, podoba mi się podejście Wolffa. Chłopak chce grać, jest ambitny i myślę, że zrobi wszystko, żeby pokazać europie, że jest najlepszy. Uważam też, że posiadanie charyzmatycznego bramkarza, który żyje w meczu jest bardzo ważne, bo motywuje obronę do dobrej gry. Ciekawe jak się zaaklimatyzuje w Polsce. Polityka transferowa THW ostatnio jest dziwna. Wypuścili wszystkich, co lepszych zawodników, nie są w stanie zatrzymać w klubie najlepszego obecnie niemieckiego bramkarza i nadzieję niemieckiej kadry a wszystko to wydaje się winą trenera. Przypuszczam, że gdyby Wolff dostawał szanse w ważniejszych meczach to zostałby w Niemczech, a tak siedzi na ławie i frustracja rośnie. Nie dziwię się, że przy pierwszej okazji ucieka. Dni Gislassona raczej są już policzone. I dobrze bo nigdy buca nie lubiłem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mariusz7

Nie raczej, ale na pewno, bo już od dawna jest informacja, że umowa z Gislassonem nie będzie przedłużana, ale wygasa dopiero po sezonie 2018/2019. Chociaż z taką grą THW Kiel to trzeba zacząć wątpić w to, że aż tak długo będzie na stanowisku trenera. Co do samego wywiadu to bardzo interesujący, ale widać, że Wolff chce zostać 'jedynką' w Kielcach tylko co wtedy kiedy mu się to nie uda?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.