Wątek dotyczący artykułu

Rekordowy mecz w Gdańsku. Wybrzeże może dużo zarobić

Zainteresowanie meczem Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Get Well Toruń przechodzi najśmielsze oczekiwania. Gdańszczanie na barażu mogą zarobić więcej niż kiedykolwiek wcześniej.

przeczytaj cały artykuł

Jarosław Stanisław Wonsikowski

Ja awansujemy to sponsorzy się znajdą, do tego tak mi się zdaje że może nawet Lotos wrócić ponieważ odkąd Zdunek wrócił dzieje się dobrze, wróciła wiarygodność klubu zawodnicy sami mówią że klub im wypłaca pieniądze. A gdyby awansowali do ekstrakligi w sportowej walce to Lotos może to docenić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
_GDAŃSK_

Obym się mylił ale wg mnie Lotos nie będzie sponsorował drużyn z Wybrzeża. PIS nienawidzi Wybrzeża, a Lotos to spółka państwowa.
Wystarczy zobaczyć co stało się z Treflem Gdańsk.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Jura

Tobie to wojna polska-polska chyba nieco zaszkodziła, może odpowiedz na pytanie, dlaczego budyń w razie awansu chce wspomóc Wybrzeże kwotą 800.000 zł, gdy w innych ośrodkach miasto przekazuje po 2 czy 2,5 mln.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.