Wątek dotyczący artykułu

Włókniarz rośnie w siłę. Kolejny zawodnik ustalił warunki kontraktu

O tym mówiło się od dawna, ale dopiero teraz Leon Madsen ustalił z Włókniarzem warunki kontraktu na sezon 2018. Największa gwiazda klubu minionych rozgrywek zostaje i to jest świetna wiadomość dla częstochowian.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
AMON

Mimo splaty 920.000 zl PZM nie pozwolil splacac dalej bo musieli zrobic miejsce w 1 lidze polaczonej z 2 liga miejsce dla twojego slupa (sckm) zeby moglby byc "awans" rok po roku z 3 miejsca !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
CzenstochoviA

No to trzeba spłacać dalej, a nie udawać, że nie można. Jak ktoś jest kombinatorem, to potem ma wymówkę, że mu uniemożliwiono. :) Takimi samym kombinatorami są Sukiennik, Śleszyński, Mizgalski i Kowalski. Oni powinni mieć zabrany cały dobytek, by zapłacić zawodnikom.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
SullivanCKM

Gniezno nie zaplacilo ani zlotowki Ułamkowi Zagarowi Wattowi Pedersenowi Lindbaeckowi i Świderskiemu. Pewnie nawet Filipowi Siterze wiszą za jeden czy dwa mecze hahahahaha

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Mutombo

Czyli nie spłacone. A ogólnie który to już Start Gniezno próbuje swoich sił w lidze od roku 2000 bo już się polubiłem. Co do Włókniarza ja się wstydzę tych długów ty z Gniezna jesteś dumny, Włókniarz po 2014 nie dostał licencji Walasek nie zgodził się na redukcję długu tak jak zawodnicy Wybrzeża czy sezon później z Zielonej Góry a można jeszcze dołożyć pzm mieli wgląd w sytuację klubu po 2013 gdzie było zadłużenie ale nadal pozwalali podpisywać wirtualne kontrakty.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
t częstochowa-Darcy Ward 43

AMONKU, coraz bardziej mnie zaskakujesz :), a wiesz, że Mirek Jabłoński chce wrócić do Częstochowy i walczyć o skład ?. Może dojść do poważnej wymiany na linii Gniezno-Częstochowa :)... Mirek do nas, Sebastian do Was... Seba do dzisiaj nie może zapomnieć tych cudownych chwil spędzonych w Gnieźnie i bardzo naciska na wymianę :).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Wiem jaki masz stosunek do Jaboli, ale wielu zawodników sonduje możliwość jazdy w Wielkim, Wypłacalnym, Wiarygodnym, Wspaniałym... klubie z Częstochowy :). Obserwuj uważnie transfery Włókniarza i zbieraj pieniądze na wielki zakład... STS w najbliższym sezonie ponownie zrobi jakąś świąteczną promocję, w tym roku buchmacher zaserwował 2.65 za Włókniarz lepszy od Rybnika i 1.85 za Wrocław lepszy od Toronto :), a więc powtarzam obserwuj i analizuj, a nie tylko marudź względem Częstochowy :).

| Odpowiedz
blokuj
AMON

Po co piszesz tak skomplikowanie "wielki","wiarygodny","wyplacalny" wystarczy napisac Slup z Czestochwy :)))

| Odpowiedz
blokuj

Napisz lepiej bez ściemy, że jest Ci bardzo przykro z tego powodu, że tak daleka odległość dzieli miejsce Twojego zamieszkania od miasta w którym startuje Twój ulubiony klub E-lipowy czyli Włókniarz Częstochowa :).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
majk

Oczywiście, że nie. Napiszę więcej, wasz premierowy sezon w EL wypadł nadzwyczaj dobrze, czy drugi będzie nie gorszy? :)

| Odpowiedz
blokuj
CzenstochoviA

Prawdaż. A dokładnie o porozumieniu z Madsenem, a nie o "podmiotowości". Więc tutaj się trochę machnąłeś. Myślę też, że wkrótce będziesz przypominał przytoczoną przez ciebie sprawę także w kontekście innych zespołów, a nie tylko wybiórczo wybranego Włókniarza. Mam rację? :)

| Odpowiedz
blokuj
Simon 7 7 ckm

Tylko te teksty pod adres kibiców co ci dają? Większe ego? To nie my do tego doprowadzilismy i każdy normalny kibic, każdej drużyny powinien mieć więcej dystansu bo my jesteśmy tylko widzami tego show i możemy się obrazić na ten sport i zacząć oglądać choćby rzut młotem ale kto zna ten sport od bardzo wielu lat ten z niego nie zrezygnuje. Wałki i dziwne sytuacje były w wielu klubach ale to nie wina kibiców!!!

| Odpowiedz
blokuj
Johnny Q

nie mam nic do ciebie ani do innych normalnie dyskutujacych userow
ale wiesz dobrze ze takie walki mozna krecic bez konca
to chora sytuacja i trzeba to wyeliminowac

| Odpowiedz
blokuj
Simon 7 7 ckm

Ok, ale ani ty ani ja nie zrobimy tego. Ba, nie będziemy bawić się w polityke ale żaden rząd nie naprawi tego bo polska mentalność jest taka od dawien dawna, jak kogoś wydy... I chyba przyznasz mi rację bo z rzeczy bieżących to w cudownego właściciela klubu z Rzeszowa też nie wierzę choć życzę im i wszystkim dobrze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
CzenstochoviA

Skoro dla ciebie to jest fajne, to nie wiem, jak bardzo podejrzany jesteś. U nas jest zmartwienie, że czwórka oszustów wyrolowała zawodników. Tym bardziej jest przykro, że ci czterej delikwenci hasają sobie po świecie. Niby pozostałości po nich (m.in. dmuchana banda) były licytowane, tyle że nic z tego nie wyszło...

| Odpowiedz
blokuj
CzenstochoviA

Problemem jest to, że musisz się wyżywać poprzez komentarze. Przestajesz wtedy panować nad sobą (w niektórych momentach) i robisz dziwne rzeczy... Skoro tak bardzo potrzebujesz rozładowania emocji, to pisz dużo bardziej dosadne komentarze.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.