Wątek dotyczący artykułu

Włókniarz rośnie w siłę. Kolejny zawodnik ustalił warunki kontraktu

O tym mówiło się od dawna, ale dopiero teraz Leon Madsen ustalił z Włókniarzem warunki kontraktu na sezon 2018. Największa gwiazda klubu minionych rozgrywek zostaje i to jest świetna wiadomość dla częstochowian.

przeczytaj cały artykuł


Eddybyk15

Oby te transfery nie były za duże tak duże że znów Włókniarz spadnie dwie ligi niżej z braku kasy.. do dziś wiszą pieniądze Emilowi, Walaskowi , łagucie itp ..tylko nie mówcie do diabła że to nie ten Włókniarz te pieniądze wisi bo do diabła włókniarz jest ten sam, a jeśli ktoś przejmuje klub i nie chce spłacać długów to do diabła niech zmieni nazwę klubu.. Włókniarz jako klub jest złodziejem który okradł zawodników i głupie wypowiedzi prezesa Świecika powtarzanie przez cały sezon jaki to wspaniały jest klub jak bardzo dobrze wypłacalny miały tylko na celu przyciągnięcie kolejnych frajerów zawodników do Częstochowy..a co najlepsza złodziej pomaga złodziejowi czyli włókn..rz panu Hol...a temu co niby jest Polakiem i prawdziwego Polaka okradł a teraz ma w kontrakcie sto parę zł za pkt płacone.. nikt normalny który nic nie ma na sumieniu nie powtarza w każdym wywiadzie jaki to jest jego klub idealny wypłacalny a ten PAN Świ...k za każdym razem to powtarzał bojąc się że nikt nie będzie chciał jeździć w klubie który okradał zawodników z ich zarobionych pieniędzy na torze.. włókniarz oddajcie pieniądze tym co je u was zarobili a ich nie widzieli do dziś.. dziś na tych zawodników gwizdacie a oni dla was za darmo jeździli..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kibic stali 1

jakie 4 lata . Miasto was wzięło na garnuszek sta ta stabilnośc ale widzę zaczyna się przebijanie ofert bez opamiętania . Skąd ja to pamiętam .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
SullivanCKM

Bez przesady Madsen napewno dostal podwyżkę bo na to zapracował. U nas miał najlepszy sezon w karierze a W tarnowie jeździł jak średniak.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.