Wątek dotyczący artykułu

Fundacja PZM zbiera pieniądze dla Tomasza Golloba

Fundacja PZM uruchomiła specjalne konto dedykowane Tomaszowi Gollobowi. Wszystkie osoby, które chcą wspomóc mistrza świata z 2010 roku, mogą przelać środki na przypisany mu rachunek bankowy.

przeczytaj cały artykuł

LordVader

Przy calym szacunku dla nieszczęścia nic z tego nie rozumiem,mistrz świata,który zarabiał po kilka baniek rocznie,które zresztą mądrze inwestował,mial też wysokie ubezpieczenie ma teraz problem z zakupem sprzętu, który ma mu pomóc w chodzeniu za głupie 400 tys zł,.Po za tym Tomasz miał zawsze przyy sobie bogatych sponsorów, którzy twierdzii,że są jego przyjaciółmi i są z nim na dobre i na złe,a teraz kibice i PZM ma dla niego coś zbierać,jak dla jakiegoś Rumuna,nie obrażając Rumunów,O co w tym chodzi?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (11|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Haszmen

Każdy chrześcijanin ma być ubogi albowiem, prędzej wielbłąd przejdzie przez ucho igielne, niż bogaty wejdzie do Królestwa Niebieskiego. Czy zatem bogaty nie będzie zbawiony? Nie, nie będzie.
Ale zanim poślemy do piekła wszystkich naszych znajomych mieszkających w pięknych willach i wyjeżdżających na wczasy na Majorkę czy Hawaje, zatrzymajmy się przy następnym ważnym ustaleniu: co należy rozumieć pod słowami ubogi i bogaty? Najczęściej bowiem używa się ich w znaczeniu potocznym, ale niestety wcale nie ewangelicznym. Kiedy Jezus mówi o ubogim albo o bogatym, wcale nie chodzi Mu -- jakbyśmy to potocznie rozumieli -- o stan posiadania, ale o postawę duchową, o stan serca, czy mówiąc jeszcze prościej, o stosunek do rzeczy materialnych i do Boga. Myślę, że warto by mówić raczej o bogaczach i ubogich, niż o bogatych i ubogich, może to rozróżnienie: bogacz i bogaty -- pomoże nam poprawnie odróżniać stan ducha od stanu posiadania oraz rozumieć, ze nie trzeba wiele posiadać, aby być bogaczem.
Niech Cię zawsze Bóg ma w swojej opiece, i niech uśmiech wciąż ozdabia Twoje oblicze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Haszmen

Odpokutujesz Synu za te słowa w czyśćcu. Brałeś wczoraj udział w akcji Różaniec do granic?
Niech Cię zawsze Bóg ma w swojej opiece, i niech uśmiech wciąż ozdabia Twoje oblicze

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
-CONNOR-

Mozesz sie odwalic i nie pisac do mnie ,Ty jak chcesz wierzyc w te bzdury to sobie wierz ,ale ja jestem Ateistą koniec i kropka.!!!Religia jest sprawą prywatną a zarazem intymna ,wiec zostaw te wywody dla siebie i zajmij sie czyms co ma sens.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Haszmen

Przecież Ty pierwszy Synu napisałeś do mnie.
Niech Cię zawsze Bóg ma w swojej opiece, i niech uśmiech wciąż ozdabia Twoje oblicze

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.