Wątek dotyczący artykułu

Wybrzeże ma 15-minutowe nagranie z dziwną propozycją. Klub pójdzie do prokuratury

Get Well wygrał baraż o PGE Ekstraligę z Wybrzeżem. Gdańszczanie sugerują jednak, że nie wszystko rozegrało się na torze. - Mamy nagranie z pewną propozycją. Pójdziemy z tym do prokuratury - twierdzi Tadeusz Zdunek, prezes Wybrzeża.

przeczytaj cały artykuł

Borys A

Czy może tą całą sytuację opisać jakiś redaktor sportowy a nie pan Dariusz Ostafiński? Człowiek niewiadomego pochodzenia i jeszcze bardziej niewiadomej wiedzy o sporcie i o tym co pisze, zżynając artykuły i za każdym razem próbując coś wypocić.Ja już przestałem oglądać magazyn Ekstraligi po ligowych meczach bo nawet po pijaku nie da się słuchać wypocin tego nie bardzo czającego i rozumiejącego dyscyplinę sportów motorowych.Wiem każdy ma prawo z czegoś żyć lecz na Boga niech robi to co mu najlepiej wychodzi a nie to za co rzucą grosza więcej a jakość nieważna byle by klepać syf za syfem.Wiem tez że bardzo boli Pana D.O. mały bo mały lecz sukces Torunia, wiem również że będzie ciężko przetrwać traumę po dzisiejszym meczu,dobra Rada panie Darku chcąc być dobrym w tym co się robi trzeba być obiektywnym, neutralnym ale cóż maść również by sie Panu przydała maść na ból wypróżniarki. Nie pozdrawiam i czekam na konkrety z Gdańska w spawie, ponieważ chamstwo trzeba niszczyć w zarodku a jeżeli są to pomówienia liczę na bardzo wysokie kary dla tych którzy je rozprzestrzeniają niszcząc dobre imię innych, kary zakazu wykonywania i udzielania sie w życiu publicznym

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (19|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Blaszka Torun

Dariusz O. mial juz napisane z 20 artykulow po spadku Torunia i musial je wyrzucic do kosza. Nie wnerwil bys sie, gdybys stracil cale 2 godziny na 20 artykulow i musial je skasowac? Mecz sie zakonczyl i gdyby nie news Zdunka, Ostaf nie mialby co splodzic :) Pzdr

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.