Wątek dotyczący artykułu

Wybrzeże ma 15-minutowe nagranie z dziwną propozycją. Klub pójdzie do prokuratury

Get Well wygrał baraż o PGE Ekstraligę z Wybrzeżem. Gdańszczanie sugerują jednak, że nie wszystko rozegrało się na torze. - Mamy nagranie z pewną propozycją. Pójdziemy z tym do prokuratury - twierdzi Tadeusz Zdunek, prezes Wybrzeża.

przeczytaj cały artykuł

TRN Speed

Toruń nie jest w nic uwikłany. To tacy jak ty próbują obrzucać błotem na zasadzie "a nóż coś się przylepi". Toruń jest czysty, nasi zawodnicy nie biorą koksu, nie kombinuje z torem - zawsze równy do walki, bez dziur i pułapek. A ze hejterków i kilku redaktorków to boli? Cóż... frustratami się nie przejmujemy, zwłaszcza że nagonka na Toruń trwa i zapewne trwać będzie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Abacab

Odpisujesz komuś kto pisze Capsem? Daj spokój, szkoda czasu na trolla. Obiektywni kibice widzą co się dzieje a zwłaszcza jaką sraczkę na Toruń ma Ostafiński pokonując rekordy świata w pisaniu bzdur na wasz temat. Wczoraj zasłużenie wygraliście baraż będąc zdecydowanie lepszą drużyna na torze więc ten teraz wymyśla pierdoły bo o czym ma pisać? Miało być pierdu pierdu o spadku Torunia, rozbiorze drużyny, maraźmie żużlowym w Toruniu a tutaj kupa ;-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
A.Blacki

Dziękuję Kolego za troskę :) ale spokojnie :) ja tak tutaj z nudów przyszłam podenerwować i pokarmić gołompy xD nudzi mi się xD xD xD
Ja to wszystko wiem i rozumiem :)
Alę dziękuję za wsparcie :)
Pozdrawiam ;) idę dalej napawać się tą "kupą" (jak to ująłeś xD xD) "smótegów i rzalów Caplsoludziom" xD
:( Jest mi trochę smuto, że nie uszczęśliwiliśmy tych "ludzi", znowu Torunia widna xD.... :( nawet ta zbiorcza żałoba nad straconymi marzeniami :((((
Wszystkim współczuje.
RIP nadzieja, chlip chlip chlip.
:D :D :D :D :D :D :D
Jeszcze raz pozdrawiam :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Fire Ward

Jeżeli piszesz że klub z Torunia (nie miasto) był uwikłany w
"SŁAWETNĄ UCIECZKĘ Z FINAŁU" to tym samym sugerujesz że został w nią wplątany przez osoby (podmioty) trzecie. A więc "prztyczek" w kierunku klubu i pisanie capslockiem podpowiada nam że toruński klub był temu niewinny. Owszem , finał się nie odbył ale czy była to wina Unibaksu ??? Odpowiedz sobie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.