Dyskusja

Robert Lewandowski: Dlaczego mam mówić, że jest świetnie? Nie jest

[b]Prowadzimy 2:0 i chyba sami się uśpiliśmy... - Robert Lewandowski, mimo zwycięstwa z Czarnogórą (4:2) dostrzega wiele złych stron w grze naszej reprezentacji.[/b] - Do 80 minuty nie dostałem chyba żadnej piłki, a jak tak grasz, to prosisz się o stratę gola. Czasami się wyłączamy i myślimy, że jest już po meczu. Była złość. Chciałbym więcej spokojnych meczów, a nie takich, w których walczysz do końca. Musimy poprawić wiele rzeczy, nie tylko pod względem piłkarskim, ale też mentalnym - ubolewa kapitan reprezentacji. - Jest wiele do poprawy: skład, ławka rezerwowych pozostawiają wiele do życzenia. Bądźmy realistami. Mamy czas do lata. Trzeba to powiedzieć szczerze: mecz z Czarnogórą nie był w naszym wykonaniu nawet dobry - punktuje Lewandowski.

obejrzyj wideo

Jerzy Ząbkiewicz

było widać jak niektórzy nowi pikarze kadry nie posyłali piłek do Lewandowskiego i oczywiście pudłowali, pazerność niebywała, jak ten Nawałka tego nie widzi to tragedia, popatrzcie klasyczny przykład młodzika w ostatniej minucie gry sam na sam z bramkarzem i pudłuje, a Lewandowski stoi i czeka na 1000% pozycji do strzału. Takiego wywaliłbym na zbity pysk, ucząc innych, ze to gra zespołowa, a nie indywidualne popisy, pewnie Lewego też winna gdyż powinien sie postawić i takich porostu zgłaszać o wywalenie drużyny trenerowi

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Szmondak

Ma pan rację Ząbkiewicz. Makuszewski podciągnął piłkę i był sam na sam z bramkarzem Czarnogóry, ale zwodem mógł go zmylić i podać do Lewego, który wychodził po prawej stronie i by miał już tylko pustą bramkę przed sobą! {linię spalonego w tym wypadku wyznaczała... piłka i Lewy nie był absolutnie na spalonym!}. Pewne 5:2 by było, a tak figa z makiem...