Wątek dotyczący artykułu

Policja zabezpieczyła materiały dowodowe Wybrzeża. Była propozycja korupcyjna!?

W poniedziałek policja zabezpieczyła materiały dowodowe dotyczące próby korupcji przed meczem Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Get Well Toruń. Jeden z zawodników odrzucił propozycję i natychmiast poinformował o zaistniałej sytuacji zarząd klubu.

przeczytaj cały artykuł


Kpiarz

Jak na razie mamy tylko lakoniczne informacje o tym, że klub z Gdańska jest w posiadaniu 15 minutowego nagrania które zdaniem Tadeusza Zdunka świadczyć może o złożeniu korupcyjnej propozycji jednemu z zawodników jego drużyny. Poza tymi słowami nic więcej konkretnego nie wiemy. Klub tak się spieszył ze złożeniem zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa do prokuratury, że w międzyczasie policja zdążyła zabezpieczyć ten materiał. Jeżeli doszło do popełnienia przestępstwa powinny być wyciągnięte jak najbardziej surowe konsekwencje. Ale może równie dobrze się okazać, że prezes konfabulował. Czas pokaże, ile warte było 15 minutowe nagranie i co konkretnego zawierało. A może warto by było je upublicznić, żeby każdy mógł sobie wyrobić własne zdanie i osąd.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Blaszka Torun

Cos w tym nagraniu musi byc, bo to zbyt powazna sprawa, zeby rzucac publicznie takie oskarzenia. Pytanie tylko jakiego klubu to dotyczy, gdyz faktycznie w oficjalnym oswiadczeniu nie pada slowo Torun. Korespondent gdanskiego radia, ktory podal takie info, mogl postapic pochopnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.