Wątek dotyczący artykułu

Sponsor, który składał propozycję zawodnikowi Wybrzeża, milczy

Jeden ze sponsorów miał złożyć korupcyjną propozycję zawodnikowi Zdunek Wybrzeża Gdańsk. Szef firmy, pytany o całą sprawę, unika jednak komentarza.

przeczytaj cały artykuł

Rysio-z-Klanu

Ludzie GB Auto z Bydzi też wspiera Gomołę i jakby dostał telefon to przecież nie po to aby przejść do Polonii. Podobnie wygląda sprawa z firmą Kapi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-stanley-

Rysiu, Ty poważny kibic widzisz miejsce dla Gomólskiego w Klubie toruńskim. Ja tam dla niego miejsca nie widzę. Czy nie stara się on odwdzięczyć za wywalenie go z tego Klubu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rysio-z-Klanu

A dlaczego niby Gomólski nie pasuje do Torunia. Przecież sam Frątczak mówił,że chcą jechać 3 Polakami w podstawowym składzie.
https://sportowefakty....w-get-well
Po bardzo udanym występie na MA w pierwszym meczu barażowym Kacper miał szansę jeździć w tym klubie. Aż nie mogę uwierzyć,że nie brałeś takiego scenariusza pod uwagę i słów oraz planów Frątczaka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|5)
blokuj
-stanley-

Przecież Toruń ma trzech zawodników polskich na pewno nie gorszych od Kacpra. Wymieniać należy zawsze na lepszych, a nie takich którzy w tym klubie wcześniej się nie spełnili.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
Rysio-z-Klanu

Taaa szczególnie że chcieli pozbyć się Walaska(chyba o tym wiedziałeś-media się rozpisywały),który de facto im ligę uratował.No chyba,że chciałeś jechać na pozycji seniorskiej Krakowiakiem lub Kościelskim.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Rysio-z-Klanu

Nie jeździłem na Tomka nie będę jeździł też na Szymona. Mam swój klub,któremu kibicuję i żaden zawodnik nie jest w stanie tego zmienić.Ja jestem przede wszystkim kibicem klubu,a dopiero później danych zawodników:)))
ps.Tylko mi nie mów,że jeździłeś na Krzyżaniaka i Kowalika do Bydzi jak jeździli w Polonii:)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Penhal

I bardzo dobrze Rysiu. Ja jak będzie okazja a Szymek będzie u nich chętnie pojadę.Bo Toruń choć od lat wróg to jednak nasz wróg i innym wara.A Gdańsk ? Nigdy nie byli za nami. I wiem jedno taki baraż jak wczoraj byłby tylko pomiędzy Polonią a Toruniem pewnie by przyjechali kibicować do Bydgoszczy ale Toruniowi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Rysio-z-Klanu

A ja nie pojadę.Nie dam im zarobić,wolę dać na Polonię,a z dziada,pradziada mi tłumaczono,że Toruń to zło i tak do ostatnich moich dni niech pozostanie:)A Wybrzeże to swoi...też MILICJANTY!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
gregbyd

Już ja im w głowach mieszać nie będę :) Kumple fajni, nie zaprzeczam, ale to jednak zawsze Toruń ;) Każdy powinien znać swoje miejsce w szeregu :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
bydziaj

Grzesiu ja nie wiem co powiedział bym swojemu ojcu ! Zaraził mnie miłością do żużla i Polonii ,a teraz syn .....ech szkoda gadać co to byłby za brak szacunku do historii , barw i tradycji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
gregbyd

Gdańsk to Gdańsk, historii nic nie zmieni. Mimo wszystko wolałbym zimą zmarznąć, niż toruński szalik przyodziać ;) Jesteśmy dorośli i każdy ma prawo do własnego wyboru :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
bydziaj

Tomku wstrzymaj konia :) Rysio to jeden z tysięcy (tak tak tysięcy!) kibiców Polonii , który zawsze będzie wierny jednym barwom. Apator czy Gel coś tam zawsze będzie naszym bydgoskim wrogiem i wyssaliśmy to z mlekiem matki :)) Są oczywiście w naszym gronie wyjątki ,ale są to wyjątki potwierdzające regułę. Oczywiście nie ma to żadnego wpływu na bardzo miłe prawie przyjazne stosunki miedzy starymi dobrymi kibicami co udowodniliśmy kontaktując się z Wami po meczu w Gdańsku mimo ,że byliśmy za Wybrzeżem. Nigdy nie spadnie ......... :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Rysio-z-Klanu

O tym,że Szymon mieszka w Bydgoszczy i stąd ma większość swoich sponsorów(niektórzy nawet piszą tu na forum),a niby o czym mam marzyć:)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.