Wątek dotyczący zdjęcia użytkownika

Seb Glamour

Cóż za skromność....na pozowaniu się znasz,fotografii,tenisie...po prostu człowiek orkiestra...czy na pewno wypada Ci pisać z takim laikiem jak ja?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ɱαᴙɢɪт

Na kontaktach z każdym człowiekiem można coś zyskać. Z Tobą na pewno nie stracę ;)
(nigdzie nie pisałam, że jestem ekspertką od tenisa, mam tylko o nim jakieś pojęcie ;))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Seb Glamour

Takaś pewna?Jeśli stracisz to pamiętaj,że reklamacje nie będą uwzględniane;)Nie jesteś ekspertką od tenisa?Teraz tak mówisz,a wcześniej chciałaś wkręcić Bogu ducha winnego faceta....na szczęście stałem na straży.

| Odpowiedz
blokuj
Seb Glamour

Jaki sceptycyzm...mądrość życiowa.Narzucała z czym?!....nie odnotowałem nigdy niczego takiego....widzę jest pani w wyśmienitym nastroju,humor dopisuje.

| Odpowiedz
blokuj
Ɱαᴙɢɪт

Otrzymałam dzisiaj wiele serdeczności z okazji "mojego święta", więc humor mam na wysokim poziomie :)
Przepraszam, że pana nękałam. Miłego dnia :)

| Odpowiedz
blokuj
Queen Marusia na zawsze

Wielka szkoda ze juz malo nagrywa.Takie arcydziela jak Bladerunner czy 1492 - nie da sie opisac......
Polecam 3 plytowe wydanie specjalne Bladerunner.
Oldfield oczywiscie - szczegolnie mniej znane plyty.

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

Fakt i powiem Ci, że wyczuwam, że bardzo lubi .... Ciebie ;P
>>> im gorzej o Tobie pisze tym bardziej Cię lubi, a słowo "manipulatorka" to odczytywuj jako "jestem pełen wielkiej sympatii dla Ciebie" ;D Taki jest Seb, ale nie lubi, jak go ktoś rozszyfruje ;D

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Seb Glamour

"Ten film zawiera treśći które należą do partnera UMG.Filmu nie można odtwarzać w określonych witrynach lub aplikacjach."
Odsłuchałem na YT;)

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

Jak tak Cię czytam, to widzę, że jesteś zwolennikiem czystej nauki, i dobrze, trochę puryzmu nie zaszkodzi dla przestrogi ;D ;D
---> Mam coś na pocieszenie: mężczyznom też nie wolno wierzyć ;D ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Seb Glamour

Życie to najlepsza nauka;)Mnie możesz zawierzyć....a kobiety,cóż...już Ewa puściła Adama w trąbę,a że jej zawierzył to czekała ich eksmisja...takimi je Bóg stworzył i nic na to nie poradzimy.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.