Wątek dotyczący posta na blogu

Urlop bez daty powrotu

Chazz

Dzień dobry,po dość długim zastanowieniu postanowiłem na jakiś czas zawiesić swoją działalność na tej stronie - ostatnio zaglądam tutaj coraz mniej zarówno przez natłok pracy i nauki jak i przez wyraźny spadek poziomu artykułów i felietonów. Jedyne co mnie do tej pory na tej stronie trzymało to jej (…)

przeczytaj cały artykuł

Multi Mnich

Ja nigdzie nie odchodzę, ale spadek w rankingu użytkowników do chyba czwartej dziesiątki (tak mi się obiło o oczy) świadczy, że jest mnie tu dużo mniej.
Więcej udzielam się na TT i jak czytam tam np. Stańczyka to tracę ochotę tu wchodzić.
Jeszcze gorzej jest z naczelnym portalu Kolodziejczykiem, ale jego juz nie czytam. Dał mi bana:)
Oczywiście trzyma mnie M11 i format społeczny portalu, czyli zasługa jego twórców, a nie obecnej ekipy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Chazz

Ja do tej pory nie udzielałem się na żadnym innym portalu sportowym - czytam sobie sekcję sportową w NRK (norweskie media państwowe) albo na jakichś losowych angielskich stronach (nie będę podawał, bo jeszcze mi wlepią bana). Ostatnio przy śniadaniu albo kolacji puszczam sobie filmy Przeglądu Sportowego z YouTube, polecam serdecznie jeśli nie oglądałeś, szczególnie English Breakfast :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.