Wątek dotyczący artykułu

Australia nie chce naszych zarazków. Zakazane jabłka i lśniące motocykle

Mechanicy pakujący w środę motocykle lecące do Melbourne pucowali je tak, żeby nie było na nich grama brudu. - Australia ma restrykcyjne przepisy dotyczące środowiska. Nie chcą naszych bakterii - mówi były żużlowiec Krzysztof Cegielski.

przeczytaj cały artykuł

Zawsze My

czy tylko ja zrozumiałem z tytułu, że Australia zakazuje: lśniących motocykli i jabłek?
czy ktoś w końcu opanuję trudną sztukę pisania tutaj?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (12|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
angol1979

Dobrze zrozumiales :) ostafinski szuka teraz skandalu w tym co mozna przewozic do kangurow, a czego nie mozna. Zalosny czlowieczku ostafinski, maja tekie restrykcje nie bez powodu , ale watpie bys to zrozumial wiec zostawie to moze kiedys doczytasz

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kot Ulung

No ja też tak zrozumiałem.... dlatego wszedłem w ten artykuł.... A tu się okazało że jakiś redaktorek napisał coś czego samemu mu się nie chce przeczytać a chce by inni przeczytali :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.