Wątek dotyczący artykułu

Nicki Pedersen: Hejterzy zaczynają mnie trochę lubić

Kontuzja kręgów szyjnych, której Nicki Pedersen doznał w maju, mogła zakończyć jego karierę. Duńczyk jest jednak zdeterminowany, żeby wrócić na tor. Uważa też, że w czasie absencji od żużla, swój stosunek do niego nieco zmienili hejterzy.

przeczytaj cały artykuł

Lecter

Nigdy za Nickim nie przepadałem. Ale też nigdy nie miałem okazji go spotkać, więc opierałem się tylko na jego zachowaniu na torze. Podczas GP w Toruniu zatrzymał się u nas w hotelu. Miałem okazję porozmawiać z nim i okazało się, że jest bardzo otwartym, miłym i normalnym gościem. Nie kreuje się na gwiazdę i nie zachowuje się jak gwiazdor. Poza torem jest naprawdę normalnym, uśmiechniętym gościem, z którym można pożartować, porozmawiać i pośmiać się. Patrzyłem na niego przez pryzmat bandyty i chama, ale teraz wiem,że to tylko jego sposób na żużel. Niech wraca do pełni zdrowia, bo brak takich dzików w żużlu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dalavega

Napisałem prawie "kropka w kropkę"ponad dwa lata temu po rozmowie z Dzikiem!Powiedziec o nim że prywatnie jest normalny to mało!Jest poprostu spoko koleś !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Lecter

Zgadza się. Jest prywatnie mega gościem dla mnie. Spotkałem już wielu zawodników i miałem okazję z nimi pogadać i ku mojemu zdziwieniu najlepiej będę wspominał pogawędkę z Nickim. Lubię i szanuję Miedzińskiego za serce, które oddaje dla klubu, natomiast prywatnie wiele razy spotykałem go w Toruniu i rozmawiałem a mimo tego, że jest miejscowym zawodnikiem, to bardziej zalatuje gwiazdą niż Hancock czy Nicki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.