Wątek dotyczący artykułu

Prezes Stali nie pozostawia złudzeń w sprawie nowego kontraktu Iversena

Kibice Stali Gorzów piszą w mediach społecznościowych, że Niels Kristian Iversen musi zostać w klubie. Prezes Ireneusz Maciej Zmora odpowiada wprost: - Nie musi! Z naszych informacji wynika, że Duńczyk jest blisko Unii Tarnów.

przeczytaj cały artykuł

Gekon

Panie Ostafiński wiele wskazuje, że Stal wymieniła Pawlickiego na Woźniaka? Tzn co na to wskazuje? Konkrety facet dawaj. Szymon był ze Zmorą na rybach? Ktoś podsłuchał rozmowę obu panów nt transferu? Ktoś widział Szymona, że wychodzi z biura pana Zmory? Po drugie to tak żeś pan to napisał, jakby to Przemek szedł do Sparty a Szymon do Stali. Jak już to powinno być, że po ewentualnym odejściu Pawlickiego jego miejsce może zająć Woźniak. Dalej idąc to z tym Iversen to co roku czytam gdzie to on nie idzie i jak to jest już zmęczony Stalą. Zmiana srodowiska bo wypalony czy może nowych wyzwań ma szukać? Puk do Tarnowa to tylko po kasę może iść bo chyba nie twierdzi pan, że po walkę o najważniejsze ligowe laury. W Stali jest liderem i nie musi odchodzić aby być liderem w innej drużynie. Lindgren w Gorzowie? Pisałem o tym ze dwa tygodnie temu to jeżeli taki transfer dojdzie do skutku to tylko sobie redaktorze nie przypisuje tego wróżbiarstwa. Może wyjść tak ,że miałem lepsze info i dokładniej poszperałem w kuluarach:D no i znowu ten tekst "z naszych informacji". Kur...mać pisz co to za informacje. Kto, kiedy, gdzie i z kim. Wnioskuje, że wkładasz panie Darku palec do buzi i wysysasz z niego dziwne historyjki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gekon

Jutro jest poniedziałek bo ja tak mówię i tyle, info pewne.
A bardziej poważnie to nie trzeba się tak spinać, że ma się rację czy informacje tylko czytać posty ze zrozumieniem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.