Wątek dotyczący artykułu

Krzysztof Lijewski po meczu z Veszprem: Sport uczy pokory, twardo wylądowaliśmy na ziemi

Kielczanie drugi raz z rzędu stracili zwycięstwo w ostatniej akcji meczu. W 5. kolejce Ligi Mistrzów zremisowali z Telekomem Veszprem 32:32. Krzysztof Lijewski stwierdził jednak, że jego zespół zaprezentował się lepiej.

przeczytaj cały artykuł

hbll

Mimo wszystko bilans spotkan Kielce vs. Veszprem ostatnich lat chyba jednak bardziej pokory nauczył Madziarów (mam na myśli finał CL) :)
Z mojego punktu widzenia to były świetne zawody w wykonaniu obu ekip, a ktoś po prostu musiał przegrać. W tym sensie remis jest chyba sprawiedliwy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jaet

Z mojego punktu widzenia to były świetne zawody w wykonaniu obu ekip, a ktoś po prostu musiał przegrać. W tym sensie remis jest chyba sprawiedliwy
No powiem Ci kolego, że z logicznego punktu widzenia stworzyłeś słowny majstersztyk. Miej się na baczności, bo zaproponują Ci pisanie pasków w TVP ;). Pozdro.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hbll

Jako że obaj jesteśmy "starymi" forumowiczami, to nie traktuję tego jako uszczypliwość :)
A tak na serio - wiem, pisząc to spodziewałem się, że ktoś się przyczepi. Ale lepiej sensu swojej wypowiedzi przekazać, jak widać w danym momencie nie potrafiłem :) pozdrawiam :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.