Wątek dotyczący artykułu

Janusz Jasiński: Przestańmy dyskredytować trenera Gronka i zawodników

- Ten trener i ci zawodnicy udowodnili, że potrafią razem zwyciężać. To nie jest zbieranina przypadkowych osób. Przestańmy ich dyskredytować - mówi w rozmowie z WP SportoweFakty Janusz Jasiński, właściciel Stelmetu BC Zielona Góra.

przeczytaj cały artykuł

pawka

Widzisz tylko to co chcą Ci pokazać. Łokieć Hrycaniuka był w ruchu i nikt tego nie kwestionuje. Ja też widziałem w transmisji długo siedzącego na parkiecie Bestię. Można o nim powiedzieć wiele złego ale nie to że udaje porażonego prądem. Faulu sędzia nie zauważył. Myślę że to co mówi JJ może być prawdą, a jeżeli AH stracił zęba to jest na to dowód. Mecz był z tych które nie oglądało się dobrze. Zanim się internet w Starogardzie rozsypał widziałem rzekomy faul Dragicevica przy zbiórce ofensywnej-też byś się wkurzył. Ale zarzucanie komuś nieprawdy na postawie oglądnięcia fragmentu tego filmiku zrobionego jakby "pod wodą" to doprawdy żenada.
Myślę że ten operator- amator ma więcej scenek z tego meczu, ale nie sądzę żeby zachował te na których były uderzenia zawodników miejscowych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.