Wątek dotyczący artykułu

W Toruniu powinni zatrzymać Adriana Miedzińskiego? Ekspert nie ma wątpliwości

W Get Well Toruń szykuje się rewolucja kadrowa. Pytanie brzmi - kogo obejmie i jakie zmiany zajdą. Niepewna pozostaje przyszłość Adriana Miedzińskiego. Wychowanek klubu ma za sobą trudny sezon, także przez kontuzje.

przeczytaj cały artykuł

kicektrn

Krzyż na drogę Adiemu i Holderowi, czas to przewietrzyć i bardzo dobrze Frątczak robi, że takie zmiany. Kierujmy się dalej sentymentami do tej dwójki to będziemy w d... a nie w walce o medale. Ile można czekać aż te ich "potencjały" wypalą. Ludzie przestańcie się czarować. Holder z sezonu na sezon gorzej a Adi 2/3 sezonu leczy kontuzje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|8)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Diamentowy kolczyk

Wiem, ale napisales ze Miedzinski bedzie sie leczyl 2/3 sezonu, to Hancock caly :))
Miedziak jest jaki jest ale to cyborg i polamany pojedzie, a Hancock wywali na Was kopyta i tyle, jak go glowa zacznie bolec.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
zuzel85

Pytanie czemu nie chcial jechac w barazu. Cos jest na linii Adrian Fratczak. Niech nikt nie pier.li ze nie byl zdolny. Wazyly sie losy klubu. Holder za ostatnie dwa biegi w Gdansku powinien w pysk dostac. Dobrze ze Grisza mu doope uratowal... I Walasek z Jensenem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
dachmotoarena

Miedziak spokojnie jest w stanie walczyć w PO i nawet jak by nie było medali to i tak lepiej jest jechać swoimi niż samymi najemnikami .Takim kosztem to medale mam w d. Paweł i Miedzin muszą zostać .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
kicektrn

W tym sporcie wszyscy są najemnikami, jakoś ten Twój wychowanek nie chciał umierać za klub i leczył pół sezonu bark, gdzie wcześniej w takich przypadkach wracał dosyć szybko. Dodatkowo zaczął rozglądać się za klubem w ekstra w razie spadku. Wolę być kibicem sukcesu niż przeciętności i być ślepym. Adi jeździ bez głowy od dawna i więcej szkody na torze robi niż pożytku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
MietekTRN

Ot lekarz się znalazł. Masz podsłuch w tel Miedziaka, czy wierzysz ostafowi? Nie masz bladego pojęcia o czym piszesz - nie pisz. Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
BadAngel

I jeszcze Tobie krzyz na droge.W Lesznie mega paka bedzie, polecam. Tam walke o medale bedziesz miał. A ze Ci wszystko jedno kto jedzie takze ten..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
kicektrn

Mogę też się dopisać do listy? Skoro tylko w Lesznie można oglądać zawodników którym się chce to może faktycznie to nie głupi pomysł :) jak widać nasi kibice wolą oglądać co roku tą samą męczarnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Komentarz usunięty
kicektrn

Nie wiem z czego wynika Twoja miłość do Holdera i do Miedziaka. Natomiast wiem, że nie chce wdawać się z Tobą w dyskusję bo widzę Twoje komentarze i pewnie najchętniej postawiłabyś pomnik tym dwóm.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
BadAngel

Nie myl pomnika i miłości z utożsamianiem sie z drużyna. Pojecia jak widac Ci obce i masz racje ze szkoda czasu na dyskusje z Toba.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
kicektrn

Jeszcze wierzysz w utożsamianie się zawodników z klubem? Zawodnicy utożsamiają się z klubem, który da więcej KASY. Obce jest mi takie zaślepienie jak w Twoim przypadku. Ja nie chcę się z Tobą kłócić, a tym bardziej obrażać, dodatkowo jesteś kobietą to nie wypada. Po prostu to jest biznes a nie sport, najpierw jest kasa a potem sztuczna miłość do klubu. Żałuję, że nie mamy więcej wartych uwagi wychowanków bo niestety musimy opierać się na tym co mamy, a jedynie Paweł rokuje jakoś na przyszłość, no może Igor, reszta mizeria.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
BadAngel

O kibiców mi chodziło. I wole takiego Holdera co od 10 lat za KASE tu jeździ od Doyla co za KASA tu przyjdzie i nas po roku, dwóch oleje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.