Wątek dotyczący artykułu

"Zmora musi odejść!" Prezes Stali na celowniku

Na Facebooku powstała strona "Zmora musi odejść". - Nasz klub cierpi na tym, że ktoś pompuje swoją kieszeń kosztem naszej drużyny - pisze założyciel w poście uzasadniającym założenie konta wymierzonego przeciwko prezesowi Stali.

przeczytaj cały artykuł

-Stan-

Tych kibiców przeciwko Prezesowi Zmorze jest niewielu i prawdopodobnie na jej czele stoją przyjaciele Redaktora Ostafińskiego. Ostafiński walczy o prawo wejścia na stadion gorzowski, bidaka nie wpuszczają.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
inde

Nie znam Ostafińskiego, nie cenię specjalnie jego artykułów, a Stali kibicuję z urodzenia od lat 70-tych. Bardzo negatywnie oceniam ruch Zmory wobec Puka, którego cenię za ubiegłe lata w Stali. Zatem nie konstruuj takiej bzdurnej linii obrony dla prezesa. Prezesi też są do wymiany i też mogą być źle oceniani przez kibiców za to co robią lub nie robią. Ty akurat możesz nawet kochać Zmorę, ja nie muszę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-Stan-

Prawdziwą przyczynę odejścia, treści rozmów kontraktowych, to zna tylko Prezes Zmora i Iveresen. Prawdopodobnie Klubu gorzowskiego nie stać było na żądanie zawodnika. Ta nagonka na Prezesa Zmorę nie trwa od dzisiaj. Ona trwa prawie od czasu objęcia przez niego tego stanowiska. Wcześniej ta nagonka była na Komarnickiego. Kto jest tym psującym dobre imię Klubu gorzowskiego, wiedzą wszyscy którzy tym sportem w Gorzowie trochę się interesują Ostafiński to" pionek 'spełniający swoją rolę w tej grze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
inde

A co to zmienia w meritum tego co napisałem? Negatywnie oceniam decyzje o odejściu zawodnika. Każdy zawodnik ma prawo taką decyzję podjąć i jeśli był lojalny wobec Stali przez wiele lat można mu tylko podziękować. Zmora wypowiada się jednak bardzo lekko w tym temacie. Brzmi to jak "a odszedł to odszedł, niech lezie", tymczasem patrząc sportowo to jeden z dwóch filarów zespołu w tym sezonie i opowieści, że zastąpi go Holder, Jensen i bez problemu, to taka sama bajka jak to, że mieliśmy zastępstwo za PUK-a na play-off. Nie wierzę w pazerność Iversena w obliczu pauzy związanej z kontuzją i przy postawie w latach ubiegłych, ale fakt jak wyglądały rozmowy wie On i Zmora. Ciekawi mnie ile prawdy jest w tym, iż prezes postanowił oszczędzić na wypłatach dla zawodnika w trakcie kontuzji. Ja uważam, że tak cennego zawodnika trzeba własnie w takich trudnych momentach dla niego zmotywować, by poczuł się jeszcze bardziej związany z klubem. Tak uważam i już! Tak było by mądrze! Zatem, powtórzę: co zmienia twoja odpowiedź w meritum tego co napisałem? Oceniam na tą chwilę negatywnie odejście ze Stali PUK-a. Uważam to za sportowe osłabienie drużyny i nie widzę podstaw do snucia tekstów o łatwym zastępstwie - punkty w statystykach nie kłamią. Nie podoba mi się postawa prezesa, która wyziera z komentarzy. Tyle. Nie zmieniłeś moich przemyśleń i mojego braku zaufania i niesmaku wobec wypowiedzi Zmory, a w swojej pierwotnej wypowiedzi obraźliwie zaszufladkowałeś mnie, jak i wszystkich innych kibiców Stali, którym nie podoba się odejście PUK-a, do worka o nazwie "kumple Ostafińskiego". Może ty się widzisz lepszym kibicem bo bronisz pleców prezesa. Ja mówię wprost - nie jestem kibicem prezesa - jestem kibicem Stali Gorzów od czasów Jancarza i Plecha i będę pewnie dłużej niż prezes będzie prezesem, chyba, że umrę.

| Odpowiedz
blokuj
-Stan-

Może krótko. Ja jestem kibicem Stali od roku 1961 i znam pracę wielu Prezesów i działaczy klubowych tego Klubu. I uważam, że Prezes Zmora należy do najbardziej rozsądnych prezesów tego Klubu. Jego działanie najbardziej krytykują ci, którzy mało co nie znieśli tego Klubu z mapy kraju.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
StGforever To moja drużyna

POPIERAM
Tez jestem kibicem Stali Gorzów od ponad 41 lat... Troche przezyłem i widziałem,a takiego rozsadnego prezesa to jeszcze nie mieliśmy

Galiński, Synowiec, Gondor, czy złotousty zaden nie prowadził tak klubu jak Ireneusz Maciej Zmora !!!
I pozdrawiam hejterów...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Czerstwa Bułka

Dołączam się do poparcia dla prezesa Zmory, jednego z najlepszych szefów Stali Gorzów od wielu lat. Hejterom mogę tylko powiedzieć, że atakowanie tego człowieka za pomocą pomówień jest wyjątkowym draństwem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
inde

Też krótko. Masz prawo mieć takie zdanie, ale nie zmienia to meritum, ze ja mam prawo mieć inne i to, iż mnie z tego powodu nazywasz tymi, czy innymi słowy "kumplem Ostafińskiego" obraża mnie!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
-Stan-

I osobom które widziały by siebie na tym stanowisku. Były wypowiedzi na tym forum "gdybym był Prezesem zrobił bym inaczej". Tylko te osoby na razie nie pokazały co potrafią zrobić, oprócz tego co "pod siebie".

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.