Wątek dotyczący artykułu

Dariusz Ostafiński. Bez Hamulców 2.0: Mamy dwóch samotnych wilków i modlę się, żeby dalej to nie poszło (felieton)

Jeśli przeczytamy ostatni komunikat ze strony gdańskiej prokuratury, można by pomyśleć, że afera korupcyjna była akcją dwóch panów po czterdziestce. Przekupując zawodnika, chcieli oni "pomóc" toruńskiemu klubowi.

przeczytaj cały artykuł


Borys A

Winnych ukarać bez mydełka,po drugie nie czytałem do końca tego artykułu ponieważ wszystkie te wypociny tego pisarza!!! to same domysły nigdy nie fakty.Radziłbym prokuraturze (to tylko moja opinia w tym temacie) sprawdzić również inną sprawę.Domniemany sponsor to również nie zapominajmy (o czym zapomina notorycznie w swych wpisyfach na SF) pan Ostafiński sponsor Kacpra GOmólskiego.A jak wiemy wiele wiele dziś się dzieje jeżeli chodzi o zakłady bukmacherskie,całkiem możliwe że Ci panowie już dawno tak współdziałali aby odbić sobie nieudany sezon i wyrzucone pieniądze na Kacpra w 2016.Nie twierdzę lecz mogło to działać również i tak-zawodnik dostawał namiary na pkt ile ma zrobić ktoś inny obstawiał że właśnie tyle zrobi, podział kasy i gitara hah.A teraz notowania stały super wysoko. każdy dawał Kacprowi dobry mecz można było dobrze zarobić na trafieniu że zrobi mało pkt.Niestety zakłady dla łasych na kase potrafia wywracać sport na plecy.Jednak jak już piszemy o tym Toruniu tak źle może warto spojrzeć na drugą stronę.Być może doszło do kłótni między kolegami z biznesu jeden jedzie drugi płaci i żąda i sprawa sie sypneła bo jeden bardzo chciał pojechać dobry mecz w słodkiej zemście Pozdrawiam i Ostafiński czasami napisz coś co nie dotyczy tego beee Torunia bo dopuszczam myśli że panu panie Derek najbardziej zależy na spuszczaniu Torunia i kopaniu a to już nudne sie robi

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Admirer

Kolego - podobnie pomyślałem... A patrząc na dziwne, jednorazowe duże spadki "zdobyczy punktowych" niektórych zawodników (np. w PO), to obawiam się, że może dotyczyć to także innych zawodników.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.