Wątek dotyczący artykułu

Unia Tarnów z kolejnym zawodnikiem!

Grupa Azoty Unia Tarnów konsekwentnie realizuje plan przedłużenia kontraktów ze swoimi dotychczasowymi zawodnikami, którzy mają reprezentować barwy Jaskółek w PGE Ekstralidze. W czwartek na pozostanie w Unii zdecydował się Artur Mroczka.

przeczytaj cały artykuł

Szlaką po oczach

Ophelia juz byla u mnie , widzialas na fb filmik ? :) Mroczka czyni postepy, regularne. Kiedys duzo gadal , mniej jezdzil, teraz mniej gada duzo jezdzi. Jest walczak,agresor i gryzie haś za punktami. Nie moge dopuscic mysli, ze Dzik prawdopodobnie zagosci na Z3 , nie podoba mi sie to . Juz chyba dolara wole....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ɱαᴙɢɪт

Ophelię oglądałam na YT, ale wiem gdzie mieszkasz, więc wiem, że Cię nie ominęła ;)
Co do Dzika, to ja mam na niego większą alergię niż Ty :D
Tyle złego ile o nim napisałam, to nie pomieści żadna wikipedia ;D
>>>>>ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. W każdym razie fotki sobie z nim nie zrobię ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ɱαᴙɢɪт

Kraczesz jak przekupka na Burku :D
Trochę entuzjazmu i pozytywnego myślenia, bo jak nie to skończysz jak ten facet dzisiaj pod Pałacem Kultury w Warszawie ;)
Pewnie jeszcze nie wiesz, że tak się cieszył z polityki PISu, że dokonał samospalenia :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.