Wątek dotyczący artykułu

LE: skandal na stadionie Evertonu, kibic z dzieckiem na rękach popchnął piłkarza (wideo)

Takich obrazków nie ogląda się na co dzień. Podczas meczu Everton - Olympique Lyon (1:2) w przepychankę między zawodnikami włączył się kibic, a zrobił to z dzieckiem na ręku.

przeczytaj cały artykuł

Piotr Jakich Wielu

Bardziej mi to wygląda na obronę i odepchnięcie kłócących się ze sobą i pchających na to miejsce piłkarzy gdzie stał z dzieckiem ,ale szukający sensacji pismaki zawsze znajdą aferę tam gdzie jej wcale może nie być....czego się nie robi dla kasy...prawda?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Claudia_

Taa jasne. Gdybym ja miała dziecko na rękach to bym się wycofała. Tam jest przynajmniej 2 metry miejsca. Gościu się musiał cały wyciągnąć żeby piłkarzy sięgnąć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Piotr Jakich Wielu

A gdzie on się tam wyciągał, a może właśnie te dwa metry to była jego przestrzeń?Film zaczyna się jak odpycha od siebie piłkarza,nie wiemy co było wcześniej czy podszedł, czy stał,czy te dwa metry za nim zrobiły się dopiero po zamieszaniu?
Poza tym no właśnie "ty" ...bo "my" mężczyźni mamy coś w sobie że nie ustępujemy! ...według nas to bohaterstwo,honor,duma,ambicja, nieustępliwość, godność...itp. czyli "męskie ego" ,a według was to...... głupota,brawura,nonszalancja,bezmyślność,kozactwo....itd. Taki już jest ten świat :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Claudia_

"nie wiemy co było wcześniej"
Ale i tak zakładasz, że to TWOJA interpretacja zdarzeń jest słuszna.
Ambicja? No nie powiem, to naprawdę wspaniały przykład dla dziecka. Przemoc rozwiązaniem na wszystko hurra i do przodu, bo my mamy swoją dumę i honor. Nawet jeśli można się po prostu cofnąć, to nie, bo my są 'bohatery'.
Nie zapanował nad sobą i tyle. Jakoś inni (starsi panowie) stali spokojnie, a wcale nie mieli dalej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Piotr Jakich Wielu

Smucisz.... to po pierwsze.Idąc twoja drogą rozumowania to tak samo zakładam jak i TY!.......to po drugie.Dykteryjka dotycząca różnic charakteru której widać nie zrozumiałaś była żartobliwa....to po trzecie.Bez ambicji w jakiejkolwiek formie droga pani świat stałby w miejscu .....to po czwarte.Ten wielki skandal jak napisały Tabloidy to jak ktoś dobrze napisał "szukanie dziury w całym" a ja bym powiedział nawet dziurki!...to po piąte.
I reasumując- "Ale i tak zakładasz, że to TWOJA interpretacja zdarzeń jest słuszna" ...a Ty wchodząc w polemikę nie zakładasz ? (czyżby zasada Kalego!) ..i masz do tego prawo według mnie ,tylko że to Ty mnie zaczepiłaś i Ty chcesz narzucić swoją wersję....to po szóste!
A starsi panowie byli z dziećmi? ....czy może mieli bronić swoich kapeluszy?
Mam dobrą radę nie bierz na poważnie "krzykliwych kretyńskich artykułów" życie będzie prostsze i spokojniejsze i świat się nie zawali.....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Claudia_

A to że sprawa tego gościa trafiła na policję? Że ma już zakaz stadionowy? To też wymysł tabloidów?
Nie biorę na poważnie "kretyńskich artykułów". Martwi mnie to, że dzieciak mógł oberwać rykoszetem. Że mógł mu wypaść z rąk. Że może wziąć takie zachowanie za normalne, bo przecież tatuś tak robi. Do bycia odpowiedzialnym ojcem temu człowiekowi sporo brakuje. I tyle.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Piotr Jakich Wielu

Może i mu brakuje.....ale na pewno nie jest to temat do idiotycznego rozpisywania się i podniecania!!!! na pierwszych stronach tabloidów!.....a w tv lecą tysiąc coś tam "Barwy szczęścia"...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
specjalny down

spojrzenie baby
moze jakbys byla ojcem to inne instynkty obronne by zadzialaly
mam gdzies ta cala sytuacje z kilku sekund
ale czy to wina kibicow Evertonu ze 2 metry od nich awanturuja sie pilkarze Lyonu?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.