Wątek dotyczący artykułu

Mecz w Gdańsku pokazał plusy i minusy systemu VAR. Scenariusz rodem z Batmana

System VAR ma zarówno zwolenników, jak i przeciwników. W sobotę w Gdańsku zobaczyliśmy różne oblicza tej technologicznej nowinki, a dzięki kilku aspektom spotkanie można było przyrównać do ekranizacji Batmana.

przeczytaj cały artykuł


matrixxx

Wg pismaka należało przerwać KONTRĘ LECHA. Może pismak napisze dlaczego ??? skoro zdobyłby piłkę zgodnie z przepisami. A gdyby zdobył bramkę WCALE nie byłby podwójnie ukarany ... po prostu nie dostałby tego co się NIE NALEŻAŁO. Ale jak widzę 90% lepszego sortu się podjarało. VAR jest możliwy JEDYNIE albo po PRZERWANIU GRY (sytuacja na boisku) albo WCALE. Już widzę sytuację zawodnik wychodzi sam na sam a sędzia przerywa i sprawdza czy podający odebrał ją prawidłowo. A po chwili sorry było wszystko OK TYLKO PO WZNOWIENIU nie masz szansy na gola!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
PiKey

Sędzia zawsze może swoim gwizdkiem przerwać mecz jeśli uzna, że sytuacja tego wymaga. Natomiast cofanie gry pod pretekstem sprawdzenia czegoś na VAR jest jak dla mnie wypaczeniem rywalizacji sportowej. I do czegoś takiego doszło w sobotę w Gdańsku

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.