Dyskusja

fan sparty Wrocław

przejdź na stronę użytkownika

fan sparty Wrocław

Pamiętam, miałem się odezwać, ale po meczu ze Stalą zniknąłeś na troche :D Pewnie, że jestem zainteresowany, taka okazja mogłaby się już nie powtórzyć :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fan sparty Wrocław

A masz już jakieś szczegóły odnośnie kosztów ? Jedynie pod tym względem mogę mieć problemy, coś z tej wypłaty musi w końcu zostać na dziecko, a dodatkowo drugie w drodze i powoli trzeba się przygotowywać :D Wstępnie wchodzę :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan-RSKZ

Hoho wiec najpierw gratulacje Patryk :D.Juz mówię.Sprzedaz biletow na 2 czesc sezonu rusza okolo 10 listopada.Bilet w przeliczeniu kolo 250 zl/sztuka.To sa jedyne koszty na teraz.Reszta w zdecydowanie pozniejszym terminie.Pierwotnie ja mialem leciec z dziewczyna na ten mecz,ale okazalo sie teraz,iz ona nie moze, wiec ja tez odpuszczam.Sluze radami odnosnie noclegow, czy lotow bo ja tam 3 razy juz bylem.Mam dwa membery (tzn.dokladnie kolega,membery to cos w rodzaju karty kibica) z taka historia spotkan nabitych, ze jest praktycznie gwarancja nabicia dwoch biletow na Stoke i to kolo siebie.Mam tez znajomych w Liverpoolu(jeden w klubie pracuje).Oni Ci pomoga na miejscu,takze o brak znajomosci miasta itd. się nie martw.Dlatego pomysl jak z kosztami i daj znac.Na listopad potrzebne jest okolo 5 stowek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.