Wątek dotyczący artykułu

Słabe noty Lewandowskiego za mecz z HSV. "To nie był jego wieczór"

Bayern Monachium odniósł trzecie zwycięstwo pod wodzą Juppa Heynckesa, trzeci raz do zera. Jednak wygrana w Hamburgu nie przyszła mistrzom Niemiec łatwo. Robert Lewandowski gola nie strzelił, a w niemieckich mediach otrzymał dość niskie noty.

przeczytaj cały artykuł


Szmondak

Oglądałem jednym okiem ten mecz i napiszę, że to co zrobił "Lewy" dwie minuty przed końcem meczu, nie trafiając do pustej bramki Hamburga, z trzech metrów!!!??? To trzeba to nazwać skandalem. Przydałoby się Robertowi więcej treningu - nie tylko strzeleckiego. Ostatnie jego mecze, to jeden wielki skandal!!! Mniej grania w reklamach, skakania po uczelni, więcej przyłożenia się sumiennie do treningu: - "RL9".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
tormiszcz

Ty byś z jednego metra nie trafił tym jednym okiem... w tym kraju już wystarczy skandali... a to ze Robert ma gorsze mecze ostatnio to w sporcie norma... każdy zawodnik ma leprze i gorsze dni czy miesiące ale robienie od razu z tego skandalu to trochę śmieszne. takich skandali na pęczki w sporcie... ale biorę poprawkę, ze to przez to jedno oko... trzeba patrzeć dwoma oczami wtedy świat jest lepszy albo przynajmniej się lepszy wydaje...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.