Wątek dotyczący artykułu

Mistrzostwa WTA: Simona Halep przerwała zwycięską passę Caroline Garcii

Rumunka Simona Halep pokonała 6:4, 6:2 Francuzkę Caroline Garcię w meczu Grupy Czerwonej Mistrzostw WTA rozgrywanych w Singapurze.

przeczytaj cały artykuł

ACElina

"Traktorzystka", "ukraińska sprzątaczka", "durna blondynka", ciekawe kto pierwszy ją przeprosi w odpowiednim czasie za takie epitety? Pewnie nikt. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-f-iolka

Ktoś, kto używa uwłaczających epitetów nie przeprasza....nie jest to w jego stylu, nie jest to jego wrażliwość..:-/ Jedynie co mam do dodania, to to, że bezzasadne epitety dotyczą również ulubieńców innych userów. I dwa przysłowia mi się nasuwają....coś tam o Kubie, coś tam o czynieniu..Żal Switoliny, ale i nie....wnioski wyciąga się przede wszystkim z porażek. Zupełnie innym problemem jest to, że ten turniej odbywa się w beznadziejnym terminie....To dożynki, dla tych co w formie kilka miesięcy, szansa dla tych, co złapały oddech na koniec sezonu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mind Control

Hmmm, patrząc na to co się działo w tym sezonie to każda miała turnieje odbywające się "beznadziejnym terminie". No może oprócz Svitoliny właśnie.
Chyba nie chcesz Fiolko umiejszać azjatyckich sukcesów Agi,zawsze raczej byłaś po przeciwnej stronie barykady w tym temacie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Ukraińska traktorzystka

Właśnie zauważyłam, że tutaj nie chodzi o Svitolinę, Wozniacki, Sharapovą, Radwańską itp. itd, tylko tutaj chodzi o to, kto IM kibicuje. To jest kluczowe w tym wszystkim. No a tak poza tym to się z Tobą zgadzam, wnioski wyciąga się przede wszystkim z porażek... nawet takich bolesnych. Dziś Caro była lepsza, ale w środę jest nowy dzień i to Eli może być lepsza od (drugiej) Caro!
Eli od US Open straciła na formie, rok temu miała świetną końcówkę sezonu, teraz przepłaciła trochę wcześniejsze sukcesy, mentalnie to już też nie ten poziom, chyba nawet ona nie może być regularna przez cały sezon. Nie nastawiam się już na zbyt wiele w tym Singapurze. Oby tylko nie zrobiła Buszy :( nie zasługuje na to po takim dobrym sezonie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Mind Control

Ja bym dodał też,że Ci kibicujący mocno dziewczynom które wymieniłaś dość często się czepiają Radwańskiej. Też widzę tu zależność. :)

| Odpowiedz
blokuj
-f-iolka

Szanujmy swoje zauroczenia tak, jak szanują się nawzajem zawodniczki....albo przynajmniej tak, jak ze sobą się liczą. :-)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Mind Control

Myślę, że znając Twój sposób kiibicowania, intensywność i chyba ogólnie charakter (no na ile go tu pokzałaś, czy sobie wykreowałaś)bylbym w stanie postawić to i owo na ten zakład. :)

| Odpowiedz
blokuj
Mind Control

I nie mówię, że to źle. Ja też dostawiam statusy które tak jak ten z dziś zazwyczaj nikogo nie obchodzą, ale jeśli ktoś ma z tym problem to tylko jego kłopot. :)

| Odpowiedz
blokuj
Queen Marusia

Wlasnie - ja je zauwazam ale nie pisze nic , czesto ze wzgledu na fakt ze nie znam kolezanek albo sie spiesze.A nie chce pisac w stylu " Mind - kibicuj tam !!!! ".
Fajnie ze to robisz.Tak czy inaczej.Przykre ze to czasem nikogo nie obchodzi i wola sie klocic o traktory czy Szlachetne Postulaty Sekupa.Ja ja.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Mind Control

Po prostu lubię aby został jakiś ślad i też mam chyba po prostu to w pewien sposób zmaterializować, a jak jeszcze ktoś przeczyta to jestem zadowolony to już w ogólne jestem happy. :)

| Odpowiedz
blokuj
Queen Marusia

Slad.Tak jest.Czasem kraze sobie po jakis starych blogach i wychwytuje ciekawe rzeczy.Jak twoja charakterystyka zawodniczek przed Singa (2015 ?).Swietne tu bylo.
Ale wpadlem tez na moment do kogos,skad ucieklem z krzykiem , wymiotujac,na swieze powietrze.
Forum - Woz z sianem.

| Odpowiedz
blokuj
Ukraińska traktorzystka

No właśnie, a Ty i tak zdołasz załapać te przed edycją...
Wybacz, ja już tak mam, że najpierw piszę/mówię, potem myślę. W takim razie, skoro już złapałeś - ja jestem pewna, że by tak było. :) Nie rozumiem jednej rzeczy, dlaczego ludzie mają problemy z żywiołowym i "aktywnym" kibicowaniem? Jestem pewna, że te paszkwile potem powstają specjalnie, na złość. Zresztą zauważam to nie tylko u siebie, także u innych użytkowników. CIESZCIE SIĘ HEJTERY, MACIE SWOJĄ CHWILĘ RADOŚCI!

| Odpowiedz
blokuj
Mind Control

No widzisz czasem może to irytować po prostu, bo często, bo dużo, bo ciągle. Czasem może ktoś być zbyt pewnym siebie i tak jak napisałaś w tym poście, jeśli nie będą jednak czekać długo to się jeszcze bardziej ucieszą. Przez to wszystko się trochę odkrywamy i dlatego należy no starać się nie odlecieć. Akcja-rekacja, napędzamy się wszyscy. :)

| Odpowiedz
blokuj
Mind Control

Czy ja wiem? Dla mnie to też trochę taka sól tego forum, dziś posłucham o traktorzystce za to jutro będę się cieszył. A drobne uszczypliwości to samo zdrowie.

| Odpowiedz
blokuj
Queen Marusia

Hejtery maja to do siebie ze z radoscia kopia trupa,pluja i wyja a dzien czy dwa pozniej wija sie w meczarniach,pazurki skrobia o podloge w konwulsjach,pyszczki wykrzywione cierpieniem.Taki juz los hejtusiow.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
-f-iolka

Dobre dni dla Eliny nadejdą, dla Ciebie też....niezbywalnym prawem kibica jest wierzyć...afirmujmy:-)....i sorki za kolokwializm...olewajmy resztę.;-)))

| Odpowiedz
blokuj
Crzyjk

Nie wiem co "uwłaczającego" jest w określeniu "traktorzystka"? Po prostu pracowita dziewczyna, a że chodzi jak chłop w gumiakach, dlatego tak ją kojarzę.
Ps; Wiem co mówię, sam jestem ze wsi.. ;p

| Odpowiedz
blokuj
-f-iolka

Ja obecnie też...co nie przeszkadza mi protestować przy torebkach i ich związku z Iśką.. :-) A tak poważnie ...szanujmy, a będziemy szanowani....a jak nie, to nie nasza ułomność. :-)

| Odpowiedz
blokuj
Crzyjk

Podobnie reakcje były, jak nazwano Simi "robociikiem", a teraz większość używa go z sympatii. Jak chodzi o szczegóły, to jestem fanem gry traktorzystki, ale nie prezentuje jeszcze poziomu, by osiągać sukcesy w takich turniejach. Znalazła się w Singapurze, bo naklepała punktów w mniejszych turniejach.. ;p

| Odpowiedz
blokuj
-f-iolka

Ktoś wymyślił system i punktację..."cza" się zgodzić, albo nie komentować...Aga od lat była w czołówce bez WSa...."dzięki" systemowi....

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Crzyjk

Niewiele wiem co teraz się dzieje. Nie ma Iśki, nie ma Beli, to nie ma co oglądać.. ;p
Ps; na pociesznie choć Caro, znów coś gra..

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.